Νορβηγία

Μουντιάλ Γυναικών: Νικηφόρα πρεμιέρα για Νέα Ζηλανδία και Αυστραλία

Η Χάνα Γουίλκινσον, πέτυχε το πρώτο γκολ στο Μουντιάλ Γυναικών,…
Nations League: Γκολ ο Σπόραρ, νίκησαν οι Σλοβένοι τη Νορβηγία του Χάλαντ (Videos)

Nations League: Με βαδικούς τους τρεις Σλοβένους του Παναθηναϊκού και…
Τρεις παίκτες του Παναθηναϊκού κι ένας του ΠΑΟΚ κόντρα στον Χάαλαντ!

Οι Σπόραρ, Βέρμπιτς, Τσέριν του Παναθηναϊκού και ο Κούρτιτς του…
Nations League: Ισόπαλο το ντέρμπι Ισπανία-Πορτογαλία, σημαντικό «διπλό» οι Νορβηγοί (Photos)

Nations League: Τη νίκη της βραδιάς πέτυχε η Νορβηγία που…
Απίθανα πράγματα! Τερματοφύλακας μετακίνησε τα δοκάρια για να μικρύνει το τέρμα του (photos+video)

Σάλος στη Νορβηγία με την κίνηση ενός τερματοφύλακα να μετακινήσει…
Ομάρ Ελαμπντελαουί: Επιστρέφει στην εθνική Νορβηγίας

Επιστρέφει στην εθνική ομάδα της Νορβηγίας, ο Ομάρ Ελαμπντελαουί
Προκριματικά Κατάρ 2022: «Σφράγισαν» εισιτήριο Γαλλία, Βέλγιο, αυτοχειρία για Ολλανδία (Vids+Photos)

Προκριματικά Κατάρ 2022: Νίκησαν Γάλλοι και Βέλγοι με αποτέλεσμα να…
Νορβηγία: Εκτός ο Χάαλαντ στα προκριματικά

Οριστικά απών θα είναι ο Έρλινγκ Χάαλαντ από τα επερχόμενα…
Προκριματικά Μουντιάλ 2022: Διπλό στην Κύπρο και κορυφή η Ρωσία, πρώτη και η Νορβηγία (videos)

Προκριματικά Μουντιάλ 2022: Η Ρωσία πέρασε από την Κύπρο με…
Νορβηγία-Ελλάδα 1-2: Τα highlights της φιλικής νίκης (video+photos)

Νορβηγία-Ελλάδα: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις από τη φιλική…
Νορβηγία-Ελλάδα 1-2: Απόλαυση για 45 λεπτά και φάντασμα στο δεύτερο! (video+photos)

Νορβηγία-Ελλάδα: Η Εθνική παρουσιάστηκε διπρόσωπη στο «Ροσαλέδα». Στο α' 45'…
Νορβηγία-Ελλάδα: Μείωσαν 1-2 με τον Στράντμπεργκ οι Σκανδιναβοί (video)

Νορβηγία-Ελλάδα: Οι Σκανδιναβοί με τον Στράντμπεργκ μείωσαν σε 1-2 στο…
Νορβηγία-Ελλάδα: Πάρτι η Εθνική και 0-2 με το παρθενικό γκολ του Ανδρούτσου! (video)

Νορβηγία-Ελλάδα: Ο Ανδρούτσος τελείωσε ιδανικά την επίθεση της Εθνικής και…
Live Chat Νορβηγία-Ελλάδα 0-2

Νορβηγία-Ελλάδα: Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης.
Νορβηγία-Ελλάδα: Μαγική μπαλιά Πέλκα και εκτέλεση Μασούρα για το 0-1! (video)

Νορβηγία-Ελλάδα: Στο 13' ο Πέλκας έκανε τρομερή κάθετη πάσα στον…