Τρομερό «πάρτι» από Χάαλαντ και Φόντεν - Τεσσάρα της Σίτι στο ημίχρονο κόντρα στην Γιουνάιτεντ
Twitter/Manchester City

Απίθανα πράγματα από Χάαλαντ και Φόντεν στο πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι του Μάντσεστερ με την Σίτι να προηγείται με 4-0 της Γιουνάιτεντ

Συγκεκριμένα ο Φόντεν έκανε το 1-0 στο 8ο λεπτό, για να έρθει ο Χάαλαντ με δυο τέρματα σε διάρκεια τριών λεπτών να κάνει το 3-0. Ο Φόντεν έγραψε το 4-0 στο 44ο λεπτό ολοκληρώνοντας ένα ημίχρονο όνειρο για την Σίτι και εφιάλτη για την Γιουνάιτεντ.

Δείτε τα γκολ

Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα
Παναθηναϊκός: «Έκλεισε» το… σπίτι της Μακάμπι στο Βελιγράδι και τώρα έχει ΟΑΚΑ