Γ' Εθνική: Ένταση, διακοπή και σοβαρά επεισόδια στο ΠΑΟ Ρουφ-Πανιώνιος

Γ' Εθνική: Επεισοδιακό ήταν το ματς ανάμεσα στον ΠΑΟ Ρουφ και τον Πανιώνιο.

Χωρίς νικητή έληξε το ντέρμπι του 7oυ ομίλου ανάμεσα στον ΠΑΟ Ρουφ και τον Πανιώνιο που έμειναν στο 1-1, με τους γηπεδούχους να διατηρούν το +3 στην κορυφή.

Η αναμέτρηση ήταν πάντως επεισοδιακή καθώς υπήρξε μεγάλη ένταση με αφορμή τη φάση του 58ου λεπτού, όταν ο Βλάχος είχε δοκάρι και το σουτ του Πίσπα απομακρύνθηκε πάνω στη γραμμή.

Ο Ιστορικός διαμαρτυρήθηκε έντονα πως η μπάλα πέρασε τη γραμμή με αποτέλεσμα να γίνει το «έλα να δεις» στον αγωνιστικό χώρο με τον επόπτη και το ματς να διακόπτεται για μερικά λεπτά.

Μετά το τέλος του αγώνα μάλιστα, οι παίκτες του Πανιωνίου συνέχισαν τις διαμαρτυρίες του προς τον βοηθό και άνθρωποι της... ασφάλειας του γηπέδου που ήταν σε εκείνο το σημείο του γηπέδου τους επιτέθηκαν και τους χτύπησαν!

ΝΒΑ: Οι Λέικερς απέλυσαν τον προπονητή Ντάρβιν Χαμ
Προπονητής κατηγορείται για σεξουλική κακοποίηση έξι ανηλίκων – Σοκάρουν οι ενέργειές του