Γ' Εθνική: Όλο το πρόγραμμα των ομίλων
2 SHARES

Γ' Εθνική: Όλο το πρόγραμμα των ομίλων

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής.

Η πρεμιέρα θα γίνει στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00.

Όλοι οι όμιλοι θα έχουν ρεπό στις 10 Μαρτίου με εξαίρεση τον 7ο όμιλο που θα έχει τρεις διακοπές (27/10, 27/01, 10/03) διότι είναι ο μοναδικός που απαρτίζεται από 12 ομάδες.

Ολα τα παιχνίδια είναι προγραμματισμένα να γίνουν Κυριακή. Μοναδική εξαίρεση η 5η αγωνιστική που έχει οριστεί για τις 27 Οκτωβρίου λόγω της Εθνικής εορτής.

Στο gallery θα δείτε τις ημερομηνίες που διεξαχθούν οι αγωνιστικές.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΠΑΟ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης-Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου-Εθνικός Αλεξ.
Αλέξανδρος Κιλκίς-Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός-ΑΕ Καλαμπακίου

2η αγωνιστική 15η
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΟ Καβάλα-Κεραυνός Πέρνης
ΠΑΟ Κοσμίου-Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Εθνικός Αλεξ.-Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καλαμπακίου

3η αγωνιστική 16η
Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου
Άρης Αβάτου-ΑΟ Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου
Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης
ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

4η αγωνιστική 17η
Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αλέξανδρος Κιλκίς
ΑΟ Καβάλα-Πανσερραϊκός
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΕ Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.

5η αγωνιστική 18η
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης
ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα
Εθνικός Αλεξ.-ΠΑΟ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική 19η
Αλέξανδρος Κιλκίς-Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου-Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού-ΑΕ Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Εθνικός Αλεξ.
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟ Κοσμίου-Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική 20ή
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός
ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξ.-Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα

8η αγωνιστική 21η
ΑΕ Καλαμπακίου-Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Αλεξ.
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού-Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης-ΠΑΟ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΟ Καβάλα

9η αγωνιστική 22η
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξ.-ΑΕ Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟ Κοσμίου-Άρης Αβάτου
ΑΟ Καβάλα-Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική 23η
Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Καλαμπακίου-Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός-ΠΑΟ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΟ Καβάλα
Άρης Αβάτου-Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική 24η
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.
ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική 25η
Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης-ΠΑΟ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΑΕ Καλαμπακίου-Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός-Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς-Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική 26η
Απόλλων Παραλιμνίου-ΠΑΟ Κοσμίου
ΑΟ Καβάλα-Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Αλεξ.
Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου-ΑΕ Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός-Αλέξανδρος Κιλκίς

2ος όμιλος 

1η αγωνιστική 14η
ΠΑΟ Κουφαλίων-ΠΟ Τρίγλιας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς
Βέροια-ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων-Εδεσσαϊκος
Μελιτέας Μελίτης-Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική 15η
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τρίγλιας-Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου-Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός-Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς-Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά-Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκος-Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική 16η
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια-ΠΟ Τρίγλιας
Ολυμπιακός Κυμίνων-Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης-Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκος-ΑΣ Γιαννιτσά

4η αγωνιστική 17η
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά-Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τρίγλιας-Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου-Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκος
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΣ Γιαννιτσά

5η αγωνιστική 18η
ΠΑΟ Κουφαλίων-Βέροια
Ολυμπιακός Κυμίνων-Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης-Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκος-ΠΟ Τρίγλιας
ΑΣ Γιαννιτσά-Ερμής Αμυνταίου
Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός

6η αγωνιστική 19η
Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΑΟ Κουφαλίων
Βέροια-Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκος
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τρίγλιας-Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός

7η αγωνιστική 20ή
ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκος-Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας

8η αγωνιστική 21η
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης-Εδεσσαϊκος
Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΣ Γιαννιτσά
Βέροια-Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας-Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΟ Τρίγλιας

9η αγωνιστική 22η
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εδεσσαϊκος
ΑΣ Γιαννιτσά-Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς-Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός-Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου-Βέροια
ΠΟ Τρίγλιας-Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά

10η αγωνιστική 23η
ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκος-Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης-Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΟ Τρίγλιας
Βέροια-ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

11η αγωνιστική 24η
ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος
ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου

12η αγωνιστική 25η
Μακεδονικός-ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς-Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΟ Τρίγλιας
Εδεσσαϊκος-ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης-Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων-Βέροια

13η αγωνιστική 26η
ΠΑΟ Κουφαλίων-Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τρίγλιας-Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκος
Βέροια-Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης-Ολυμπιακός Κυμίνων

3ος όμιλος  

1η αγωνιστική 14η
Μακεδονικός Φούφα-Τηλυκράτης
Θεσπρωτός-Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Αχέρων Καναλακίου-Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα-Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

2η αγωνιστική 15η
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης-Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων-Αχέρων Καναλακίου
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβιανών-Μακεδονικός Σιάτιστα
Σούλι Παραμυθιάς-Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

3η αγωνιστική 16η
Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός
ΑΟ Φλωριάδας-ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου-Τηλυκράτης
Μακεδονικός Σιάτιστα-Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός Αστέρας-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Σούλι Παραμυθιάς-Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4η αγωνιστική 17η
ΑΟ Φλωριάδας-Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός-Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης-Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης-Μακεδονικός Σιάτιστα
Κρόνος Αργυράδων-Σούλι Παραμυθιάς
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

5η αγωνιστική 18η
Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα-ΑΟ Φλωριάδας
Μακεδονικός Σιάτιστα-Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

6η αγωνιστική 19η
Γρεβενά Αεράτα-Μακεδονικός Φούφα
Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Σιάτιστα
ΑΟ Φλωριάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας
Θεσπρωτός-Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης-Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

7η αγωνιστική 20η
Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Σιάτιστα
Ναυπακτιακός Αστέρας-Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς-Αχέρων Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Φλωριάδας
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων-ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Τηλυκράτης

8η αγωνιστική 21η
Ναυπακτιακός Αστέρας-Μακεδονικός Φούφα
Μακεδονικός Σιάτιστα-Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα-Θρίαμβος Σερβιανών
Αχέρων Καναλακίου-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
ΑΟ Φλωριάδας-Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης
Ρεπό: Θεσπρωτός

9η αγωνιστική 22η
Μακεδονικός Φούφα-Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών-Ναυπακτιακός Αστέρας
Μ. Αλέξ. Καλλιθέας-Μακεδονικός Σιάτιστα
Κρόνος Αργυράδων-Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης-ΑΟ Φλωριάδας
Θεσπρωτός-ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

10η αγωνιστική 23η
Θρίαμβος Σερβιανών-Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Ναυπακτιακός Αστέρας-Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα-Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Φλωριάδας-Θεσπρωτός
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστα

11η αγωνιστική 24η
Μακεδονικός Φούφα-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων-Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Σιάτιστα
Θεσπρωτός-Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Φλωριάδας
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

12η αγωνιστική 25η
Κρόνος Αργυράδων-Μακεδονικός Φούφα
Θρίαμβος Σερβιανών-Τηλυκράτης
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας-Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστα-ΑΟ Φλωριάδας
Γρεβενά Αεράτα-Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Μ. Αλέξ. Καλλιθέας

13η αγωνιστική 26η
Τηλυκράτης-Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης-Μ. Αλέξ. Καλλιθέας
Θεσπρωτός-Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Φλωριάδας-Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Μακεδονικός Σιάτιστα-Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος 

1η αγωνιστική 14η
ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Στυλίδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φωκικός
Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΑΣ Μετέωρα

2η αγωνιστική 15η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Στυλίδας-Νίκη Βόλου
Φωκικός-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΣ Μετέωρα

3η αγωνιστική 16η
ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φωκικός
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς
ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός

4η αγωνιστική 17η
ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας-Αστέρας Ιτέας
Φωκικός-ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς-Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός

5η αγωνιστική 18η
ΑΟ Σελλάνων-Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου
ΑΣ Μετέωρα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Στυλίδας
Πιερικός-Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική 19η
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πιερικός
ΑΟ Στυλίδας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός-Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική 20ή
ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός-ΑΟ Στυλίδας

8η αγωνιστική 21η
ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΓΣ Αλμυρός-Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου-Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΟ Στυλίδας

9η αγωνιστική 22η
ΑΟ Σελλάνων-Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός-ΑΣ Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός-Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΟ Στυλίδας-ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική 23η
Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΣ Μετέωρα-Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας-Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Στυλίδας
Απόλλων Μακρυχωρίου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΓΣ Αλμυρός-Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική 24η
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας-ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΓΣ Αλμυρός

12η αγωνιστική 25η
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας-Φωκικός
Πιερικός-ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΣ Μετέωρα-Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική 26η
ΑΟ Σελλάνων-Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας-Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου-Πιερικός
ΓΣ Αλμυρός-Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΣ Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

5ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η
Ατρόμητος Πειραιά-Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Επισκοπή-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 15η
Αμπελακιακός-Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Ιωνικός
Προοδευτική-Επισκοπή
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 16η
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός Πειραιά-Αμπελακιακός
Ιωνικός-Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας-Γιούχτας
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 17η
Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης-Ιωνικός
Αμπελακιακός-Επισκοπή
Κερατσίνι-ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας-ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου

5η αγωνιστική 18η
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός
Επισκοπή-Εθνικός Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης
ΠΟ Ατσαλένιου-Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας-Κερατσίνι
Προοδευτική-Γιούχτας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 19η
Επισκοπή-Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός Πειραιά-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕ Νεάπολης-ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 20η
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός Πειραιά
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 21η
ΠΟ Ατσαλένιου-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΟΦ Ιεράπετρας
Επισκοπή-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Εθνικός Πειραιά-Γιούχτας
Αμπελακιακός-Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική 22η
Ατρόμητος Πειραιά-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιου
Προοδευτική-ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας-Επισκοπή
Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης-Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 23η
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρας-Προοδευτική
ΠΟ Ατσαλένιου-Γιούχτας
Επισκοπή-Κερατσίνι
Ιωνικός-Αμπελακιακός
Εθνικός Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική 24η
Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-ΠΟ Ατσαλένιου
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης-Επισκοπή
Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική 25η
Γιούχτας-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός
ΠΟ Ατσαλένιου-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας-Εθνικός Πειραιά
Επισκοπή-Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 26η
Κερατσίνι-Γιούχτας
Αμπελακιακός-Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός Πειραιά-ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΟ Παλαιόχωρας-Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός Ριόλου-Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική 15η
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός Ριόλου
Αστέρας Αμαλιάδας-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

3η αγωνιστική 16η
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου

4η αγωνιστική 17η
Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος Κρεμαστής
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική 18η
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική 19η
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η αγωνιστική 20η
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική 21η
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος Κρεμαστής
Πανμοβριακός Ριόλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική 22η
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος Κρεμαστής
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική 23η
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός Ριόλου-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική 24η
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός Ριόλου
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η αγωνιστική 25η
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος Κρεμαστής-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός Ριόλου-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική 26η
Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος Κρεμαστής
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός Ριόλου
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

7ος όμιλος

1η αγωνιστική 12η
Χαραυγιακός-Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου-Αιγάλεω
Καλλιθέα-ΑΟ Χαλκίδας
Απόλλων Ερέτριας-Ηλυσιακός
Κόρινθος-Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι-Άγιος Ιερόθεος

2η αγωνιστική 13η
Θύελλα Καμαρίου-Χαραυγιακός
Αιολικός-Καλλιθέα
Αιγάλεω-Απόλλων Ερέτριας
ΑΟ Χαλκίδας-Κόρινθος
Ηλυσιακός-Άγιοι Ανάργυροι
Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός

3η αγωνιστική 14η
Χαραυγιακός-Καλλιθέα
Απόλλων Ερέτριας-Θύελλα Καμαρίου
Κόρινθος-Αιολικός
Άγιοι Ανάργυροι-Αιγάλεω
Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Χαλκίδας
Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός

4η αγωνιστική 15η
Απόλλων Ερέτριας-Χαραυγιακός
Καλλιθέα-Κόρινθος
Θύελλα Καμαρίου-Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός-Άγιος Ιερόθεος
Αιγάλεω-Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός-ΑΟ Χαλκίδας

5η αγωνιστική 16η
Χαραυγιακός-Κόρινθος
Άγιοι Ανάργυροι-Απόλλων Ερέτριας
Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα
Πανθηραϊκός-Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Αιγάλεω

6η αγωνιστική 17η
Άγιοι Ανάργυροι-Χαραυγιακός
Κόρινθος-Άγιος Ιερόθεος
Απόλλων Ερέτριας-Πανθηραϊκός
Καλλιθέα-Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Αιγάλεω

7η αγωνιστική 18η
Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Άγιοι Ανάργυροι
Ηλυσιακός-Κόρινθος
ΑΟ Χαλκίδας-Απόλλων Ερέτριας
Αιγάλεω-Καλλιθέα
Αιολικός-Θύελλα Καμαρίου

8η αγωνιστική 19η
Πανθηραϊκός-Χαραυγιακός
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Άγιοι Ανάργυροι-ΑΟ Χαλκίδας
Κόρινθος-Αιγάλεω
Απόλλων Ερέτριας-Αιολικός
Καλλιθέα-Θύελλα Καμαρίου

9η αγωνιστική 20η
Χαραυγιακός-Ηλυσιακός
ΑΟ Χαλκίδας-Πανθηραϊκός
Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος
Αιολικός-Άγιοι Ανάργυροι
Θύελλα Καμαρίου-Κόρινθος
Καλλιθέα-Απόλλων Ερέτριας

10η αγωνιστική 21η
ΑΟ Χαλκίδας-Χαραυγιακός
Ηλυσιακός-Αιγάλεω
Πανθηραϊκός-Αιολικός
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα
Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας

11η αγωνιστική 22η
Αιγάλεω-Χαραυγιακός
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Θύελλα Καμαρίου-Ηλυσιακός
Καλλιθέα-Πανθηραϊκός
Απόλλων Ερέτριας-Άγιος Ιερόθεος
Κόρινθος-Άγιοι Ανάργυροι

8ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός
Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα
Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική 15η
Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική 16η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας
Πάμισος-Μανδραϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η
Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός
Παναργειακός-Παναρκαδικός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20ή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Πάμισος-Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Πάμισος
ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η
Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική 24η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική 25η
Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου
Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος
Πάμισος-Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

 


«Πάγωσε» στο 2-2 το φιλικό Ολυμπιακός-Θήρα, αγωνία για Εμμανουηλίδου (video)
«Πάγωσε» στο 2-2 το φιλικό Ολυμπιακός-Θήρα, αγωνία για Εμμανουηλίδου (video)
Κορονοϊός: Πόση ώρα παραμένει στο ασανσέρ μετά από φτέρνισμα;
Κορονοϊός: Πόση ώρα παραμένει στο ασανσέρ μετά από φτέρνισμα;
Γύρισε στην Επισκοπή ο Μανώλης Καλογεράκης
Γύρισε στην Επισκοπή ο Μανώλης Καλογεράκης
Έπος: Παίκτης έπαιζε με το χέρι ΜΕΣΑ από το σορτσάκι του (video+photos)
Έπος: Παίκτης έπαιζε με το χέρι ΜΕΣΑ από το σορτσάκι του (video+photos)

Έρχεται το lockdown και η απαγόρευση κυκλοφορίας - Η κρίσιμη ημερομηνία

Έρχεται το lockdown και η απαγόρευση κυκλοφορίας - Η κρίσιμη ημερομηνία

Άγριες μέλισσες: "Βόμβα" - Δούκας και Μυρσίνη χωρίζουν

Άγριες μέλισσες: "Βόμβα" - Δούκας και Μυρσίνη χωρίζουν

Βίκυ Καγιά: Αγνώριστη το 1997 σε διαφήμιση της αγαπημένης σου γκοφρέτας

Βίκυ Καγιά: Αγνώριστη το 1997 σε διαφήμιση της αγαπημένης σου γκοφρέτας

Κάτια Ζυγούλη: Οι γιοι της κοιμούνται όπου βρουν και είναι λεμούριοι

Κάτια Ζυγούλη: Οι γιοι της κοιμούνται όπου βρουν και είναι λεμούριοι

Ημερήσιες Προβλέψεις για όλα τα Ζώδια 27/09

Ημερήσιες Προβλέψεις για όλα τα Ζώδια 27/09

Αστρονόμος κάνει με κάμερα ζουμ στη σελήνη και παθαίνει σοκ... Δείτε τι κατέγραψε (video)

Αστρονόμος κάνει με κάμερα ζουμ στη σελήνη και παθαίνει σοκ... Δείτε τι κατέγραψε (video)

Πώς θα τελειοποιήσεις τα μακαρόνια με κιμά

Πώς θα τελειοποιήσεις τα μακαρόνια με κιμά

Άκης Πετρετζίκης: Γκρανόλα με ξηρούς καρπούς

Άκης Πετρετζίκης: Γκρανόλα με ξηρούς καρπούς