Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Στην Κατερίνη θα αρχίσει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της τρίτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας ο Ηρακλής, σε περίπτωση που κατέβει κανονικά στην Γ’ Εθνική.

Οι άνθρωποι του «Γηραιού» δήλωσαν συμμετοχή για το πρωτάθλημα της τρίτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας, προκειμένου να μην υπάρξει πρόβλημα την επόμενη σεζόν, αλλά ακόμα δεν έχουν πάρει απόφαση αν τελικά η ομάδα θα παίξει κανονικά.

Πάντως, το μεσημέρι της Δευτέρας (18/9) έγινε η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής και οι Θεσσαλονικείς θα ξεκινήσουν τις υποχρεώσεις τους κόντρα στην ΑΕ Καρίτσας.

Συνοπτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου:

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Πόσο πρέπει να ξεκουράζεσαι ανάμεσα στις ασκήσεις;
Πόσο πρέπει να ξεκουράζεσαι ανάμεσα στις ασκήσεις;
Η νέα σειρά του Martin Scorsese θα σε ταξιδέψει στην αρχαία Ρώμη
Η νέα σειρά του Martin Scorsese θα σε ταξιδέψει στην αρχαία Ρώμη
«Βόμβα» στο Μιλάνο
«Βόμβα» στο Μιλάνο
Οριστικό στον Ολυμπιακό: Έκλεισε και έρχεται ο Μπόμπι Μπράουν
Οριστικό στον Ολυμπιακό: Έκλεισε και έρχεται ο Μπόμπι Μπράουν
Αναβλήθηκε η ακρόαση του 19χρονου μοντέλου με την κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ
Αναβλήθηκε η ακρόαση του 19χρονου μοντέλου με την κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ
Σοκ στο Ρέθυμνο: Βιντεοσκοπούσε γυναίκες μέσα στα ίδια τους τα σπίτια
Σοκ στο Ρέθυμνο: Βιντεοσκοπούσε γυναίκες μέσα στα ίδια τους τα σπίτια
Προανακριτική Novartis – Πανικός στη Βουλή με το «Άι στο διάολο» της Χριστοδουλοπούλου
Προανακριτική Novartis – Πανικός στη Βουλή με το «Άι στο διάολο» της Χριστοδουλοπούλου
«Βιβλική καταστροφή» προβλέπουν οι επιστήμονες για την Ελλάδα - Ποιες πόλεις κινδυνεύουν
«Βιβλική καταστροφή» προβλέπουν οι επιστήμονες για την Ελλάδα - Ποιες πόλεις κινδυνεύουν

1η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός - ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας - Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας - Ηρακλής
Μακεδονικός - Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας - Καμπανιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Νάουσα
Ρεπό: Κιλκισιακός

2η αγωνιστική
Κιλκισιακός - Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός - Μακεδονικός
Ηρακλής - Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας - Νάουσα
Καμπανιακός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

3η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας - Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα - Πιερικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας - Καμπανιακός
Ρεπό: Μακεδονικός

4η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός - ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός - Μακεδονικός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Πιερικός - Καμπανιακός
Ηρακλής - Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Νάουσα

5η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός - ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός
Νάουσα - Κιλκισιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Πιερικός - Ηρακλής
Ρεπό: Καμπανιακός

6η αγωνιστική
Μακεδονικός - Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας - Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας - Νάουσα
Εδεσσαϊκός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Κιλκισιακός - Καμπανιακός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΠΕ Λαγκαδά - Πιερικός
Ρεπό: Ηρακλής

7η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα - Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός
Ηρακλής - Κιλκισιακός
Πιερικός - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

8η αγωνιστική
Νάουσα - Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός - Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας - Ηρακλής
Εδεσσαϊκός - Πιερικός
Κιλκισιακός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: ΑΣΦ Αλεξάνδρειας

9η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός - Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας - Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής - Μακεδονικός
Πιερικός - ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Καρδίας
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Κιλκισιακός
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

10η αγωνιστική
Καμπανιακός - Άρης Παλαιοχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα - Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας - Πιερικός
Μακεδονικός - ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός - Κιλκισιακός
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής - Καμπανιακός
Πιερικός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά - Νάουσα
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Μακεδονικός
Κιλκισιακός - ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός - ΑΟ Καρδίας
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

12η αγωνιστική
Ηρακλής - Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός
Καμπανιακός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας - Κιλκισιακός
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας - ΑΟ Καρδίας
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

13η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου - Πιερικός
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ηρακλής
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - Καμπανιακός
Κιλκισιακός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός - Νάουσα
ΑΟ Καρδίας - Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας - Μακεδονικός
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

14η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά - Άρης Παλαιοχωρίου
Ηρακλής - ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας - Κιλκισιακός
Καμπανιακός - Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - ΑΟ Καρδίας
Νάουσα - ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός
Ρεπό: Πιερικός

15η αγωνιστική
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας - ΑΠΕ Λαγκαδά
Κιλκισιακός - Πιερικός
Εδεσσαϊκός - Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας - Καμπανιακός
Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας - Νάουσα
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης