Α.Ε. Καραϊσκάκης – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0

Ένα ακόμη βήμα για την κατάκτηση της πρώτης θέσης πραγματοποίησε η Α.Ε. Καραϊσκάκης, καθώς κέρδισε 3-0  τον Οπούντιο Μαρτίνο και παρέμεινε στην κορυφή του 2ου ομίλου.

Η ομάδα της Άρτας, κέρδισε εύκολα 3-0 τον Μαρτίνο και έτοιμάζεται για να αγωνισθεί στην FootballLeague. Στο 10ο λεπτό ο Γυφτοκώστας έβγαλε τη σέντρα και ο Αβραμίδης έστειλε με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα. Δύο λεπτά αργότερα ο δημιουργός έγινε σκόρερ του 2-0, με τους φιλοξενούμενους να έχουν την ευκαιρία να μειώσουν στη συνέχεια με τον Καπού, αλλά ο Καραγκούνης έδιωξε σε κόρνερ. Το τελικό 3-0,έγινε στο 74΄ με σουτ Καβαλλάρη.