Βύζας Μεγάρων - Παναρκαδικός 0-0

Μετά από ένα κακό παιχνίδι στα Μέγαρα, ο τοπικός Βύζας και ο Παναρκαδικός έμειναν στο 0-0

Η αναμέτρηση ήταν μετριότατη και οι δύο αντίπαλοι περιορίστηκαν σε παιχνίδι κέντρου με αποτέλεσμα να υπάρχουν πολλές ευκαιρίες στα ενενήντα λεπτά και τις καθυστερήσεις.

Κορυφαία φάση του αγώνα, η απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βλάχου στο 86' η οποία σταμάτησε στο δοκάρι του γκολκίπερ των φιλοξενούμενων, Ψυχογιού.

ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ (Βασίλης Στασινόπουλος): Τερεκανίδης, Χουστουλάκης, Κορομηλάς (74 Αλεβίζος), Διαμαντόπουλος, Βασιλάτος, Σιδέρης, Μιχαλόπουλος, Δημακάκος, Μητρόπουλος (65' Βλάχος), Σελμανάι (70' Κολιόπουλος), Παπαδόπουλος

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Τζήλος - Καλογιαννίδης): Ψυχογιός, Κυριακόπουλος, Πούτας, Χατζόπουλος, Κωστάκης, Μπίσιας, Σταθουλόπουλος, Πότια (54' Αρδάμης), Τριμπόνιας (80' Αρώνης), Καδάς (88' Μέλλος), Κώτσιρας