Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών 2-1

Στα τελευταία λεπτά έγιναν τα πάντα στην αναμέτρηση του Ηλυσιακού με τον Ερμή Ζωνιανών με τους γηπεδούχους να επικρατούν 2-1.

Σημαντική νίκη πήρε ο Ηλυσιακός απέναντι στον Ερμή Ζωνιανών με 2-1. Στο 72’ οι γηπεδούχοι κέρδισαν πέναλτι και την αποβολή του Νικηφόρου για να ανοίξουν το σκορ με τέρμα του Στρατάκη. Στο 77’ ο Κολοβός έκανε το 2-0 για να μειώσουν οι φιλοξενούμενοι στο 85’ με τέρμα του Γκούγκα.

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Νικολάου, Μητσόπουλος, Ιωαννίδης, Καραπιπέρης, Τσέπε, Φλέγκας, Κωνσταντίνου (66’ Χιος /88’ Σύσκος), Στρατάκης, Αγγελόπουλος (46’ Κολοβός), Μασούρας, Κάμπας
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ: Νικηφόρος, Κανδηλάκης, Κοζωρόνης (52’ Πλουσής), Κάββαλος, Σταυρακάκης (67’ Κλίνης), Μπριλάκης, Ρουμπάκης, Αριστεινίδης, Γκούγκας, Κοζανίδης, Μπέρκης (72’ Μήτρου)

Στον Αήττητο Σπάτων ο Παύλος Χουσελάς
Συρία: Ρωσικό σχέδιο με βάση τη Συμφωνία των Αδάνων - Οι μυστικές διαπραγματεύσεις με τους Κούρδους
Football League: To πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής μετά τις αλλαγές
Eurocup: Λύτρωσε τη Μπανταλόνα με buzzer beater από το «σπίτι» του ο Πρέπελιτς (video)

Η επιστήμη μίλησε: Ιδού η ομορφότερη γυναικά στον κόσμο (photos)

Άγριες Μέλισσες: Ούτε που σου πάει στο μυαλό που είδαμε για πρώτη φορά τον Λάμπρο (Pics-Vid)

Ζώδια Σήμερα 17/10: Βγάλ’ τα όλα από μέσα σου!

Αμαλία Κωστοπούλου: Η δημόσια «εξομολόγηση» στον μπαμπά της

Οι ηθοποιοί που... παραμπήκαν στο πετσί του ρόλου τους

8 τροφές που επιδεινώνουν τη γρίπη (εικόνες)

Το έβλεπε βαρέλι... Ασύλληπτος Έντουαρτς έβαλε 8 τρίποντα σε μία περίοδο! (video)

Φαίη Μαυραγάνη: Δημοσίευσε φωτογραφίες της χωρίς μακιγιάζ στο Instagram (pics)