Παναθηναϊκός: Η τρέλα του Αϊτόρ - Γύρισε μία μέρα πίσω τον χρόνο, στο γκολ του θριάμβου!

Παναθηναϊκός: Το ποστάρισμα του Αϊτόρ για το γκολ στον τελικό Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ.

Ο Αϊτόρ με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι στο 34' έκρινε τον τελικό Κυπέλλου. Έδωσε στον Παναθηναϊκό τη νίκη με 1-0 κόντρα στον ΠΑΟΚ και επέστρεψε έτσι η ομάδα στους τίτλους, έπειτα από οκτώ χρόνια.

Ο Ισπανός εξτρέμ μετρούσε τις ώρες, τα λεπτά, όπως αποδείχθηκε. Γύρισε τον χρόνο πίσω και πόσταρε υπολογίζοντας με την καθυστερημένη έναρξη και του τελικού, πότε ήταν το 34ο λεπτό. Κι έγραψε «χθες αυτή την ώρα», ανεβάζοντας φωτογραφίες από την εκτέλεση και τον πανηγυρισμό του μπροστά στους οπαδούς του ΠΑΟΚ. Λίγο αργότερα, ωστόσο, δέχθηκε την πέτρα στο χέρι, αλλά ευτυχώς δεν τραυματίστηκε σοβαρά.

Δείτε το ποστάρισμα του Αϊτόρ

ΑΕΚ: Αποκάλυψε το σλόγκαν των 100 ετών
Stoiximan Super League: Τα ντέρμπι «παίζουν» στην COSMOTE TV
Αναβλήθηκε το Παναθηναϊκός AKTOR - Προμηθέας λόγω του ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Οι διαιτητές των playoffs: Σλοβένος στο ΑΕΚ - Ολυμπιακός, Δανός στο Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ