Live Chat Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός 0-3 (Τελικό)

Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση από το live chat του onsports.gr

Για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League, o Απόλλων Σμύρνης υποδέχεται στις 18:30 στη Ριζούπολη τον Παναθηναϊκό.

Ένα εξαιρετικά σημαντικό παιχνίδι και για τις δύο ομάδες. Για τους γηπεδούχους γιατί είναι στην τελευταία θέση με μόλις 10 βαθμούς και κάθε απώλεια κάνει την ζωή τους ακόμα πιο δύσκολη, αλλά και για τους φιλοξενούμενους που με 33 βαθμούς και την 5η θέση, δεν έχουν περιθώρια χάσιμο βαθμών για την μάχη που δίνουν για την εξάδα

Στα αγωνιστικά των γηπεδούχων, ο Τζιανλούκα Φέστα δεν θα έχει στην διάθεσή του τους τιμωρημένους Φατιόν και Ντεντάκη, αλλά και τον τραυματία Άλβες. Στον αντίποδα επιστρέφει ο Γιακιμόφσκι που ξεπέρασε το πρόβλημα τραυματισμού που είχε.

Η προετοιμασία των «πρασίνων» ολοκληρώθηκε με πρωινή προπόνηση την Τρίτη και στην αποστολή βρίσκεται κανονικά ο Αϊτόρ που ξεπέρασε την κάκωση στην γάμπα.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr.