Super League: Όλο το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου (photos)

Super League: Όλο το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου (photos)

Φεβρουάριο τα ντέρμπι κορυφής στην Super League (photos)

Τον Φεβρουάριο θα πραγματοποιηθούν τα δύο ντέρμπι κορυφής στην Super League, καθώς στις 4 του μηνός ο Ολυμπιακός θα υποδεχθεί την ΑΕΚ και στις 25 Φεβρουαρίου ο ΠΑΟΚ θα παίξει κόντρα στους Πειραιώτες - Στις 4 Μαρτίου το «αιώνιο» ντέρμπι στο Φάληρο.

Γνωστό έγινε το πλήρες πρόγραμμα του δεύτερου γύρου στη Super League, καθώς η διοργανώτρια αρχή ανακοίνωσε τις ημέρες και τις ώρες διεξαγωγής όλων των αναμετρήσεων μέχρι την ολοκλήρωση του φετινού μαραθωνίου.

Από τα ματς ξεχωρίζουν τα ντέρμπι κορυφής, τα οποία θα γίνουν τον Φεβρουάριο. Η αρχή θα γίνει από το ματς τον Ολυμπιακού με την ΑΕΚ, το απόγευμα της Κυριακής 4 του μηνός στις 19:30 στο «Γ. Καραϊσκάκης». ακολουθεί την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με τους Πειραιώτες στην Τούμπα και μία εβδομάδα αργότερα, στο φαληρικό γήπεδο, οι «ερυθρόλευκοι» θα υποδεχθούν τον Παναθηναϊκό.

Συνοπτικά, το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου:

14 PHOTOS
  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Live Chat Ολυμπιακός-Πανιώνιος 1-0
Live Chat Ολυμπιακός-Πανιώνιος 1-0
Για το «μπαμ» με Βερόνα
Για το «μπαμ» με Βερόνα
Χαμός στη Γιουνάιτεντ: «Πλακώθηκε» με Πογκμπά και Τζόουνς ο Μουρίνιο
Χαμός στη Γιουνάιτεντ: «Πλακώθηκε» με Πογκμπά και Τζόουνς ο Μουρίνιο
Παναθηναϊκός: Με Μουνιέ στη Λάρισα
Παναθηναϊκός: Με Μουνιέ στη Λάρισα
Τριήμερο στη Σκύρο για τον Πρωθυπουργό και την οικογένεια του
Τριήμερο στη Σκύρο για τον Πρωθυπουργό και την οικογένεια του
Εξέλιξη - σοκ στην άγρια δολοφονία 48χρονου στις Σέρρες – Ανατριχίλα από τα νέα στοιχεία
Εξέλιξη - σοκ στην άγρια δολοφονία 48χρονου στις Σέρρες – Ανατριχίλα από τα νέα στοιχεία
Συντριβή αεροπλάνου στο Ιράν: Από βέβαιο θάνατο σώθηκε ο σεισμολόγος Άκης Τσελέντης
Συντριβή αεροπλάνου στο Ιράν: Από βέβαιο θάνατο σώθηκε ο σεισμολόγος Άκης Τσελέντης
Καιρός - Καθαρά Δευτέρα: Γιατί οι μετεωρολόγοι εφιστούν την προσοχή των πολιτών
Καιρός - Καθαρά Δευτέρα: Γιατί οι μετεωρολόγοι εφιστούν την προσοχή των πολιτών

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 13/01/2018 15:00 Ξάνθη - Πλατανιάς ΞΑΝΘΗ ARENA
Σάββατο 13/01/2018 17:15 Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 13/01/2018 19:30 Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 14/01/2018 15:00 Κέρκυρα - ΠΑΟΚ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 14/01/2018 17:15 Αστέρας Τρίπολης- Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 14/01/2018 17:15 Ατρόμητος - Παναιτωλικός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 14/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ Γιάννινα Ο.Α.Κ.Α.
Δευτέρα 15/01/2018 19:30 Ολυμπιακός - Λαμία ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 20/01/2018 15:00 Πλατανιάς - Λεβαδειακός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 20/01/2018 17:15 Παναθηναϊκός - Κέρκυρα ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Σάββατο 20/01/2018 19:30 Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ. AEL FC ARENA
Κυριακή 21/01/2018 15:00 ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 21/01/2018 17:15 Παναιτωλικός - Πανιώνιος ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 21/01/2018 19:30 Ολυμπιακός - Ξάνθη ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 22/01/2018 19:30 Λαμία - Αστέρας ΤρίποληςΔ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 27/01/2018 15:00 Κέρκυρα - Πλατανιάς Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 27/01/2018 17:15 Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 27/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 28/01/2018 15:00 Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 28/01/2018 17:15 Ατρόμητος - Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 28/01/2018 17:15 Ξάνθη - Λεβαδειακός ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 28/01/2018 17:15 Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 28/01/2018 19:30 Αστέρας Τρίπολης- Ολυμπιακός ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 03/02/2018 15:00 Αστέρας Τρίπολης- Ξάνθη ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Σάββατο 03/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. - Πανιώνιος AEL FC ARENA
Σάββατο 03/02/2018 19:30 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 04/02/2018 15:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 04/02/2018 17:15 Λεβαδειακός - Κέρκυρα ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 04/02/2018 17:15 Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 04/02/2018 19:30 Ολυμπιακός - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 05/02/2018 19:30 Λαμία - Ατρόμητος Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 10/02/2018 15:00 Ξάνθη - Κέρκυρα ΞΑΝΘΗ ARENA
Σάββατο 10/02/2018 17:15 Πανιώνιος - Λαμία ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Σάββατο 10/02/2018 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 11/02/2018 15:00 Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 11/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. - Αστέρας Τρίπολης Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 11/02/2018 17:15 Παναιτωλικός - Πλατανιάς ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 11/02/2018 19:30 Ατρόμητος - Ολυμπιακός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δευτέρα 12/02/2018 19:30 ΠΑΟΚ - Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 17/02/2018 15:00 Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 17/02/2018 17:15 Αστέρας Τρίπολης- Ατρόμητος ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Σάββατο 17/02/2018 19:30 Λαμία - ΠΑΟΚ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
Κυριακή 18/02/2018 15:00 Λεβαδειακός - Παναιτωλικός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 18/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. - Ξάνθη Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 18/02/2018 17:15 Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 18/02/2018 19:30 Ολυμπιακός - Πανιώνιος ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 19/02/2018 19:30 Α.Ε.Λ. - Παναθηναϊκός AEL FC ARENA

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 24/02/2018 15:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Σάββατο 24/02/2018 17:15 Πανιώνιος - Αστέρας ΤρίποληςΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Σάββατο 24/02/2018 19:30 Παναθηναϊκός - Λαμία ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 25/02/2018 15:00 Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 25/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. - Πλατανιάς AEL FC ARENA
Κυριακή 25/02/2018 17:15 Παναιτωλικός - Κέρκυρα ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 25/02/2018 19:30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 26/02/2018 19:30 Ατρόμητος - Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 03/03/2018 15:00 Πλατανιάς - Λαμία ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 03/03/2018 17:15 Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 03/03/2018 19:30 Ατρόμητος - Ξάνθη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 04/03/2018 15:00 Αστέρας Τρίπολης- ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 04/03/2018 17:15 Α.Ε.Κ. - Πανιώνιος Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 04/03/2018 17:15 Λεβαδειακός - Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 04/03/2018 19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Δευτέρα 05/03/2018 19:30 Απόλλων Σμύρνης - Παναιτωλικός "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 10/03/2018 15:00 Α.Ε.Λ. - Κέρκυρα AEL FC ARENA
Σάββατο 10/03/2018 17:15 Πανιώνιος - Ατρόμητος ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Σάββατο 10/03/2018 19:30 Παναθηναϊκός - Αστέρας ΤρίποληςΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 11/03/2018 15:00 Πλατανιάς - Ολυμπιακός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 11/03/2018 17:15 Λαμία - Λεβαδειακός Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
Κυριακή 11/03/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Παναιτωλικός ΞAΝΘΗ ARENA
Κυριακή 11/03/2018 19:30 ΠΑΟΚ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 12/03/2018 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 17/03/2018 15:00 Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Σάββατο 17/03/2018 17:15 Ατρόμητος - ΠΑΟΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 17/03/2018 19:30 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 18/03/2018 15:00 Πανιώνιος - Ξάνθη ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 18/03/2018 17:15 Απόλλων Σμύρνης - Α.Ε.Λ. "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 18/03/2018 17:15 Κέρκυρα - Λαμία Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 18/03/2018 19:30 Α.Ε.Κ. - Παναθηναϊκός Ο.Α.Κ.Α.
Δευτέρα 19/03/2018 19:30 Αστέρας Τρίπολης- Πλατανιάς ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 31/03/2018 15:00 Λαμία - Απόλλων Σμύρνης Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
Σάββατο 31/03/2018 17:15 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 31/03/2018 19:30 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 01/04/2018 15:00 Α.Ε.Λ. - Παναιτωλικός AEL FC ARENA
Κυριακή 01/04/2018 17:15 Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 01/04/2018 17:15 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 01/04/2018 19:30 Πλατανιάς - Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Δευτέρα 02/04/2018 19:30 Ολυμπιακός - Κέρκυρα ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ε.Κ. - Λεβαδειακός Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Ατρόμητος - Πλατανιάς ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Κέρκυρα - Αστέρας ΤρίποληςΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Παναιτωλικός - Λαμία ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΟΚ - Ξάνθη ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Αστέρας Τρίπολης- Απόλλων Σμύρνης ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Κέρκυρα - Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Λεβαδειακός - Ατρόμητος ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Ξάνθη - Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Ολυμπιακός - Παναιτωλικός ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Πλατανιάς - Πανιώνιος ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Α.Ε.Λ. - Λαμία AEL FC ARENA
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Απόλλων Σμύρνης - Α.Ε.Κ. "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Ατρόμητος - Κέρκυρα ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Παναθηναϊκός - Ξάνθη ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Παναιτωλικός - Αστέρας ΤρίποληςΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Πανιώνιος - Λεβαδειακός ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΟΚ - Πλατανιάς ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

 


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης