Λεβαδειακός-Καλλιθέα: «Φωτιά» με 2 γκολ σε 10λεπτά και μυθικό σουξέ στο ημίχρονο (video)

Τρομερό πρώτο δεκάλεπτο με δύο γκολ στο Λεβαδειακός-Καλλιθέα.

Εκκίνηση «φωτιά» στο ντέρμπι του Β' Ομίλου της Super League 2 ανάμεσα στον Λεβαδειακό και την Καλλιθέα.

Ο Νίλι με γκολάρα άνοιξε το σκορ στο 7', ενώ ο Ευαγγέλου ισοφάρισε δύο λεπτά αργότερα.

Οι δύο ομάδες μετά τα γρήγορα γκολ πάντως δεν έκαναν... φάση και πήγαν στα αποδυτήρια με 1-1.

Στο ημίχρονο μάλιστα και λίγο πριν ξεκινήσει το δεύτερο 45λεπτο στη Λιβαδειά από τα μεγάφωνα του γηπέδου ακούστηκε και το σουξέ της Ελεωνόρας Ζουγανέλη «Κάπου σε εχω ξαναδεί».