ΠΑΟΚ Β-Βέροια: Γκολ με το καλημέρα ο «Δικέφαλος», ανατροπή σε 2 λεπτά από τους Ημαθιώτες (videos)

Τρία γκολ στο πρώτο ημίχρονο στο ματς του ΠΑΟΚ Β με τη Βέροια.

Χορταστικό παιχνίδι έγινε στο πρώτο ημίχρονο στο γήπεδο του Μακεδονικού. Ο Πανίδης αιφνιδίασε τη Βέροια και μόλις στο 2’ έκανε το 1-0 για τον ΠΑΟΚ Β.

Η ομάδα της Ημαθίας χρειάστηκε λίγα λεπτά για να συνέλθει από το σοκ, αλλά μέσα σε ένα δίλεπτο έφερε τούμπα το παιχνίδι. Στο 23’ ο Γιακουμάκης ισοφάρισε σε 1-1 και ένα λεπτό αργότερα ο ίδιος κέρδισε πέναλτι. Στο 25’ ο Πασάς ανέλαβε την εκτέλεση της εσχάτης των ποινών και δεν… λάθεψε, κάνοντας το 1-2.

Δείτε τα γκολ…

Γλιτώνει τη χρεοκοπία ο Μπόρις Μπέκερ
Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1