Θεοδοσιάδης: «Μας λείπει το αποτέλεσμα»

Ο Σάκης Θεοδοσιάδης μίλησε μετά το τέλος του αγώνα για την ήττα του Διαγόρα στα Χανιά, τονίζοντας ότι λείπει από την ομάδα ένα θετικό αποτέλεσμα

Ο προπονητής του Διαγόρα Ρόδου, Σάκης Θεοδοσιάδης μετά τη λήξη του αγώνα ανέφερε ότι λείπει από την ομάδα ένα θετικό αποτέλεσμα, θεωρώντας τυχερό τυο γκολ που δέχθηκαν οι ''κυανέρυθροι'':

«Σίγουρα η ομάδα μας περνάει ένα δύσκολο διάστημα. Θα έλεγα, ότι αυτό που λείπει από την ομάδα είναι το αποτέλεσμα. Όπως είδατε σήμερα, η ομάδα του έκανε μεγάλη προσπάθεια. Άξιζε να πάρει βαθμό ή βαθμούς. Θέλω να συγχαρώ τα παιδιά για την τεράστια προσπάθεια. Απέναντι σε ένα πάρα πολύ καλό αντίπαλο, που έχει υψηλούς στόχους. Με καλό προπονητή, καλό ρόστερ. Μας αφήνει μια πικρία, που δεν πήραμε τουλάχιστον το βαθμό.
Στο πρώτο ημίχρονο δημιουργήσαμε πολλές προυποθέσεις, είχαμε ευκαιρίες να βρεθούμε μπροστά στο σκορ. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα των Χανίων μπήκε 10-15 λεπτά πάρα πολύ καλά.

Με ένα τυχερό γκολ μπήκε μπροστά. Το παιχνίδι κρίθηκε στην αστοχία που είχαμε στο πρώτο ημίχρονο και στην κομβική ευκαιρία με τον Αλάεθ στο τετ α τετ, που αν εκεί ισοφαρίζαμε, η εικόνα που παιχνιδιού θα ήταν διαφορετική. Είμαστε καλή ομάδα. Λείπει το αποτέλεσμα. Το αποτέλεσμα αυτό θα το επιδιώξουμε στο παιχνίδι της Τετάρτης με τον Εργοτέλη».