Live Chat τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική
Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη των αναμετρήσεων σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.
Με δυνατά παιχνίδια συνεχίζεται σήμερα η δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.
Στη Super League 2 διεξάγεται το κύριο μέρος της 9ης αγωνιστικής με τα παιχνίδια Ξάνθη-ΑΟ Τρίκαλα και ΑΕΚ Β-ΟΦ Ιεράπετρας να ξεχωρίζουν.
Στη Γ’ Εθνική η δράση συνεχίζεται κόντρα στον… καιρό, που προκάλεσε την αναβολή δύο αγώνων.
Οι αγώνες στη Super League 2 αρχίζουν στις 14:45 και αυτοί της Γ’ Εθνικής στις 15:00, με το Onsports να σας ενημερώνει για την εξέλιξή τους.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Super League 2 - 9η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Θεσπρωτός-ΠΑΟΚ Β
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Λάρισας
Πιερικός-ΑΕΛ
ΑΟ Καβάλα-Ολυμπιακός Βόλου
17:00 Ξάνθη-ΑΟ Τρίκαλα ERTSPORTS
Απόλλων Πόντου-Ολυμπιακός Β 0-0 (18/12)
Βέροια-Πανσερραϊκός 3-0 (18/12)
Ρεπό: Ηρακλής
Β’ όμιλος
Ρόδος-Ηρόδοτος
Επισκοπή-Αιγάλεω
ΑΕΚ Β-ΟΦ Ιεράπετρας ERTSPORTS
Καλαμάτα-ΑΠΣ Ζάκυνθος
Καραϊσκάκης-Διαγόρας
Κηφισιά-Καλλιθέα ΕΡΤ3
Εργοτέλης-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναθηναϊκός Β-Χανιά 0-2 (18/12)
Ρεπό: Λεβαδειακός
Γ’ Εθνική
1ος όμιλος
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Δράμας-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγροτικός Αστέρας-Πανδραμαϊκός
Αναγέννηση Πλαγιάς-Άρης Αβάτου
Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC
2ος όμιλος
12:30 Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΟΦΑΜ
14:00 ΑΕ Λευκίμμης-ΑΕΠ Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών
Εδεσσαϊκός-Αστέρας Καληράχης
ΦΣ Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά 2-0 (18/12)
3ος όμιλος
Νέα Αρτάκη-Εθνικός Κεραμιδίου
ΠΟ Φήκης-Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΠΟ Ελασσόνας-Αταλάντη
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ατρόμητος Παλαμά-Θησέας Αγριάς
Ηρακλής Λάρισας-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.
4ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου-Παναιγιάλειος
Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αναγέννηση Άρτας
Παναγρινιακός-Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.
Ρεπό: Παναχαϊκή
5ος όμιλος
Παναρκαδικός-Σαντορίνη 0-0
13:00 Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου
Άρης Σκάλας-Ερμής Μελιγούς
Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άγιος Ιερόθεος-Ηλιούπολη
Ρεπό: Φωστήρας
6ος όμιλος
ΑΟ Καραβάς-Θύελλα Ραφήνας
Κερατσίνι-Αίας Σαλαμίνας
Πανελευσινιακός-Αήττητος Σπάτων
15:15 Εθνικός-Προοδευτική
Αιολικός-Αστέρας Βάρης (20/12, 13:00)
Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω
7ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Γιούχτας-Αλμυρός Γαζίου
Άγιος Νικόλαος-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ατσαλένιος-Άρης Σούδας
ΠΑΟ Ρουφ-Πόρος αναβλ.
Πανιώνιος-ΑΕ Νεάπολης αναβλ.
Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports