Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των αγώνων της Τετάρτης (1/12)

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της εμβόλιμης αγωνιστικής στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Με δυνατές αναμετρήσεις συνεχίστηκε η δράση στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και την εμβόλιμη 8η αγωνιστική.

Ο Αχέρων Καναλακίου δυσκολεύτηκε, αλλά επικράτησε 2-1 του ΑΟ Διαβολιτσίου, αποτέλεσμα που τον κράτησε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Η Αναγέννηση Άρτας πήρε μεγάλη νίκη με 2-1 επί του Τηλυκράτη, ο οποίος έχασε πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο.

Ο Παναγρινιακός επικράτησε με ανατροπή 2-1 του Αίαντα Γαστούνης, με τον σκόρερ των δύο τερμάτων Τσοπανά, να αποβάλλεται και να αφήνει την ομάδα του με δέκα παίκτες για το τελευταίο 15λεπτο του αγώνα.

Στη Ναύπακτο, ο τοπικός Αστέρας επικράτησε 1-0 του Παναιγιαλείου με γκολ στο φινάλε, ενώ ο ΠΑΟ Βάρδας επικράτησε 1-0 του Εθνικού Σκουλικάδου.

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

Δείτε πώς διαμορφώθηκε η βαθμολογία στον 4ο όμιλο μέσω του sportsup...

ΣΕΓΑΣ: Με 28 μετάλλια και διακρίσεις οι πρώτες 70 μέρες του 2024 για τον ελληνικό στίβο
Βέροια: Ο Πρόδρομος Κουτσούκης ενεπλάκη σε τροχαίο δυστύχημα