Γουότφορντ: Με «δώρο» Παπασταθόπουλου «φρέναρε» την Άρσεναλ! (video)

Η Άρσεναλ προηγήθηκε 2-0 στην έδρα της Γουότφορντ, αλλά ένα τραγικό λάθος του Σωκράτη την έβαλε στο ματς και πήρε τον βαθμό με το τελικό 2-2!

Απίστευτο παιχνίδι έγινε στο «Vicarage Road», με την Άρσεναλ να… αγκαλιάζει τη νίκη με την εμφάνισή της στο πρώτο ημίχρονο, αλλά να «πουλάει» πολύ φτηνά εν τέλει τους βαθμούς και να μένει στο 2-2 κόντρα στην εντυπωσιακή Γουότφορντ που δεν παράτησε το ματς!

Ο Ομπαμεγιάνγκ ήταν… φωτιά και με γκολ στο 21’ και το 32’ έβαλε την Άρσεναλ μπροστά στο σκορ με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο. Στο φινάλε του πρώτου μέρους έγινε και μια σύρραξη μεταξύ των παικτών, με πρωταγωνιστή τον Χοσέ Χολέμπας, που φαίνεται πως… ξύπνησε τους γηπεδούχους και κοίμισε τους φιλοξενούμενους!

Στο 53’ ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος έκανε ένα παιδικό λάθος, με τον Κλέβερλι να μειώνει το σκορ για τη Γουότφορντ. Σαν να μην έφτανε αυτό για την ομάδα του Ουνάι Εμερί, στο 81’ ο Νταβίντ Λουίς έκανε πέναλτι, με τον Ρομπέρτο Περέιρα να σκοράρει για το τελικό 2-2 στην αναμέτρηση!

Δείτε τα highlights του αγώνα Γουότφορντ – Άρσεναλ

Αναγέννηση Γιαννιτσών: Μαβίδης στο τιμόνι
Νεα απώλεια για Ατλέτικο (video)
Σταμάτησε την Ίντερ η Ρόμα
MVP ο Κώστας Σλούκας

Μαζεύει φύλλα δάφνης και φτιάχνει δαφνέλαιο για τα μαλλιά της! Μάθετε πώς θα το κάνετε κι εσείς (video)

The Voice: Λύγισε η Έλενα Παπαρίζου! Έβαλε τα κλάματα on air - Τι συνέβη; (Photos-Video)

Ζώδια σήμερα 07/12: Ό,τι πρέπει να γίνει, θα γίνει

Πονόλαιμος; Αυτό είναι το πιο απλό τρικ για να τον αντιμετωπίσεις

Καλιφόρνια: Έριξε γροθιά σε πούμα για να σώσει τον σκύλο της

Ποιες γυναίκες κινδυνεύουν περισσότερο από οστεοπόρωση (εικόνες)

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός: Έτσι «βάφτηκε πράσινο» το ντέρμπι (video)

Νίκη Κάρτσωνα: Διπλή γιορτή στο σπίτι της - Οι ευχές και η φώτο με το σύζυγό της (pics)

Ετρωγαν 7 καρύδια κάθε μέρα! Το αποτέλεσμα θα σας κάνει να μπείτε κι εσείς στη διαδικασία (video)