Live Chat: Τα αποτελέσματα στη Football League και στη Γ' Εθνική (24/02)
9 SHARES

Live Chat: Τα αποτελέσματα στη Football League και στη Γ' Εθνική (24/02)

Παρακολουθήστε από το Live του Onsports τη σημερινή δράση σε Football League και Γ' Εθνική

Με πέντε δυνατά παιχνίδια συνεχίζεται σήμερα η δράση στη 18η αγωνιστική της Football League. Το Onsports θα σας μεταφέρει όλα συμβαίνουν στους αγώνες της δεύτερης τη τάξει κατηγορίας, ενώ θα υπάρχει ενημέρωση και για τα αποτελέσματα όλων των αγώνων που διεξάγονται στη Γ' Εθνική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Football League - 18η αγωνιστική

Εργοτέλης-Σπάρτη 1-1 (23/2)
Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας 1-0 (23/2)
Δόξα Δράμας-Πλατανιάς 2-2 (23/2)
15:00 ΑΟΧ Κισσαμικός-Τρίκαλα
15:00 Αιγινιακός-Ηρακλής
15:00 Απόλλων Πόντου-Βόλος
15:00 Κέρκυρα-Αήττητος Σπάτων
15:00 Καραϊσκάκης Άρτας-Ηρόδοτος

Γ' Εθνική

1ος όμιλος
Αετός Ορφανού-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-1 (23/2)
Κεραυνός Πέρνης-Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ασπίδα Ξάνθης
Καβάλα-ΠΑΟ Κοσμίου
Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΕ Καλαμπακίου
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης

2ος όμιλος
Μελιτέας Μελίτης-ΠΑΟ Κουφαλίων
Ολυμπιακός Κυμίνων-Αγροτικός Αστέρας
Βέροια-Εδεσσαϊκός
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΣ Γιαννιτσά αναβλ.
Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Αγκαθιάς
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μακεδονικός αναβλ.
ΠΟ Τρίγλιας-Ερμής Αμυνταίου

3ος όμιλος
Μακεδονικός Σιάτιστας-Μακεδονικός Φούφα
Γρεβενά Αεράτα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς
Θεσπρωτός-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΑΕ Λευκίμμης-Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας-Θρίαμβος Σερβιανών 0-3 α.α.
Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

4ος όμιλος
ΑΟ Στυλίδας-Φωκικός 2-1 (23/2)
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Σελλάνων
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΣ Μετέωρα
Απόλλων Μακρυχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου
ΓΣ Αλμυρού-Πιερικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θησέας Αγριάς
Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.

5ος όμιλος
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατρόμητος Πειραιά αναβλ.
Εθνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ αναβλ.
ΑΕ Νεάπολης-Προοδευτική αναβλ.
ΑΟ Επισκοπής-Ατσαλένιος
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός-Γιούχτας
Ρεπό: Κερατσίνι

6ος όμιλος
Νίκη Τραγανού-Φοίβος Κρεμαστής (13:15)
Ιάλυσος-ΠΑΟ Βάρδας (14:00)
Αχαρναϊκός-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αστέρας Αμαλιάδας
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Ρόδου
Πανμοβριακός-Πανηλειακός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8ος όμιλος
Παναρκαδικός-ΑΟ Κατασταρίου αναβλ.
ΑΟ Εικοσιμίας-Ερμιονίδα αναβλ.
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου αναβλ.
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναργειακός
Πάμισος-Ασπρόπυργος
Ένωση Λέρνας-ΑΕ Πελλάνας
Μανδραϊκός-Καλαμάτα

Μπείτε και σχολιάστε στο Live Chat του Onsports

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

Παππάς σε Καλάθη: «Ψηλά το κεφάλι αδερφέ…» (photo)
Παππάς σε Καλάθη: «Ψηλά το κεφάλι αδερφέ…» (photo)
Γιάνκοβιτς: «Κι όμως, κράζουν τον Καλάθη…» (photo)
Γιάνκοβιτς: «Κι όμως, κράζουν τον Καλάθη…» (photo)
Λάσο: «Πολύ δύσκολο να νικήσει κάποια ομάδα στο ΟΑΚΑ»
Λάσο: «Πολύ δύσκολο να νικήσει κάποια ομάδα στο ΟΑΚΑ»
Ηρακλής-Φοίνικας Σύρου 3-2: «Ροπαλιά» και πρόκριση για τον «Γηραιό»
Ηρακλής-Φοίνικας Σύρου 3-2: «Ροπαλιά» και πρόκριση για τον «Γηραιό»

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies