Γ’ Εθνική: Πεντάρα ο Ολυμπιακός Βόλου, το πρόγραμμα της Κυριακής (14/10)
SHARE

Γ’ Εθνική: Πεντάρα ο Ολυμπιακός Βόλου, το πρόγραμμα της Κυριακής (14/10)

Ο Ολυμπιακός Βόλου νίκησε 5-1 τον Πιερικό για την 3η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής. Το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής.

Στον αγώνα που άνοιξε την αυλαία της 3ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής κατηγορίας, ο Ολυμπιακός Βόλου νίκησε 5-1 τον Πιερικό για τον 4ο όμιλο.

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής (όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 16:00) έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης          14/10

Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου          14/10

Άρης Αβάτου-Καβάλα                           14/10

Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου                14/10

Πανσερραϊκός-Ασπίς Ξάνθης                    14/10

ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης                 14/10

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης   14/10

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Πανσερραϊκός               6

Άρης Αβάτου                6

Καβάλα                     4

Ορφέας Ξάνθης              4

Εθνικός Σιδηροκάστρου      4

Αετός Ορφανού              3

Ασπίς Ξάνθης               3

Νέστος Χρυσούπολης         2

Αλέξανδρος Κιλκίς          2

Κεραυνός Πέρνης            1

ΑΕ Καλαμπακίου             1

Απόλλων Παραλιμνίου        1

ΠΑΟ Κοσμίου                0

Εθνικός Αλεξανδρούπολης    0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός Αριδαίας       14/10

Άρης Παλαιοχωρίου-Λαγκαδάς           14/10

Ελπίς Σκουτάρεως-ΠΟ Τρίγλιας         14/10

Ολυμπιακός Κυμίνων-Ερμής Αμυνταίου   14/10

Μελιτεύς Μελίτης-Μακεδονικός         14/10

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς      14/10

Εδεσσαϊκός-ΑΣ Γιαννιτσά              14/10

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

ΠΟ Τρίγλιας           6

Νίκη Αγκαθιάς         4

Εδεσσαϊκός            4

Λαγκαδάς              4

Αλμωπός Αριδαίας      3

Μακεδονικός           3

Άρης Παλαιοχωρίου     3

ΑΣ Γιαννιτσά          3

Ελπίς Σκουτάρεως      3

Ολυμπιακός Κυμίνων    2

Αγροτικός Αστέρας     1

Ερμής Αμυνταίου       1

Μελιτεύς Μελίτης      1

ΠΑΟ Κουφαλίων         0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός                       14/10

ΑΟ Φλωριάδας-ΑΕ Λεκίμμης                          14/10

Αχέρων Καναλακίου-Τηλυκράτης                      14/10

Μακεδονικός Σιάτιστας-Κρόνος Αργυράδων            14/10

Ναυπακτιακός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας   14/10

Σούλι Παραμυθίας-Θρίαμβος Σερβιανών               14/10

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    6

Σούλι Παραμυθίας              4

Τηλυκράτης                    4

Ναυπακτιακός Αστέρας          4

Αχέρων Καναλακίου             4

Κρόνος Αργυράδων              2

Μακεδονικός Φούφα             2

ΑΕ Λεκίμμης                   1 -1αγ.

Θρίαμβος Σερβιανών            1

Μακεδονικός Σιάτιστας         1

Θεσπρωτός                     1

Γρεβενά Αεράτα                0

ΑΟ Φλωριάδας                  0 -1αγ.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός        5-1

ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου           14/10

Αλμυρός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας   14/10

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίς    14/10

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φωκικός    14/10

Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς      14/10

Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας     14/10

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Ολυμπιακός Βόλου          9 -3αγ.

Νίκη Βόλου                6

ΑΟ Σελλάνων               6

Αλμυρός                   4

Μετέωρα                   3

Οικονόμος Τσαριτσάνης     3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας    3

Απόλλων Μακρυχωρίου       3

Θησέας Αγριάς             3

Αστέρας Ιτέας             1

Φωκικός                   1

Πιερικός                  1 -3αγ.

Αναγέννηση Καρδίτσας      0

ΑΟ Στυλίς                 0

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης   14/10

Εθνικός-Αμπελακιακός            14/10

Ιωνικός-Κερατσίνι               14/10

ΑΟ Παλαιοχώρας-Γιούχτας         14/10

Ατσαλένιος-Προοδευτική          14/10

Ιεράπετρα-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ            14/10

Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Γιούχτας             6

Κερατσίνι            4

Ατσαλένιος           4

Ιεράπετρα            4

Αμπελακιακός         3 -1αγ.

ΑΟ Επισκοπής         3

Εθνικός              3 -1αγ.

Ατρόμητος Πειραιά    1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ           1 -1αγ.

ΑΟ Παλαιοχώρας       1

Ιωνικός              0 -1αγ.

Προοδευτική          0

ΑΕ Νεάπολης          0

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας   14/10 (13:30)

Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος               14/10

Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός       14/10

Νίκη Τραγάνου-Παναιγιάλειος          14/10

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός           14/10

Πανηλειακός-Παμβουπρασιακός          14/10

Ρεπό: Πανμοβριακός

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Διαγόρας Ρόδου         6

Θύελλα Ραφήνας         6

Παμβουπρασιακός        6

Ιάλυσος                3 -1αγ.

Πανηλειακός            3

Παλληνιακός            3 -1αγ.

Πανμοβριακός           1

Φοίβος Κρεμαστής       1

Αστέρας Αμαλιάδας      1

Νίκη Τραγάνου          1

Αχαρναϊκός             0 -1αγ.

Παναιγιάλειος          0

Διαγόρας Βραχνέικων    0 -1αγ.

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Ερέτριας-Θύελλα Καμαρίου   14/10 (14:00)

Κόρινθος-Αιολικός                  14/10

ΑΟ Αγ. Αναργύρων-Αιγάλεω           14/10

Άγιος Ιερόθεος-Χαλκίδα             14/10

Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός              14/10

Χαραυγιακός-Καλλιθέα               14/10

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Ηλυσιακός           4

Χαλκίδα             4

Αιολικός            4

ΑΟ Αγ. Αναργύρων    4

Αιγάλεω             3 -1αγ.

Άγιος Ιερόθεος      3

Θύελλα Καμαρίου     3 -1αγ.

Χαραυγιακός         1

Καλλιθέα            1

Απόλλων Ερέτριας    0

Πανθηραϊκός         0 -1αγ.

Κόρινθος            0 -1αγ.

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αμβρυσσέας-ΑΟ Κατασταρίου        14/10 (12:30)

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα           14/10 (14:00)

ΑΟ Ύπατου-Πέλλανας Καστορείου    14/10

Παναργειακός-Ένωση Ασπροπύργου   14/10

Ερμιονίδα-Λέρνα                  14/10

Πάμισσος Μεσσήνης-Μανδραϊκός     14/10

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός    14/10

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 2 αγώνες)

Καλαμάτα               6

Παναργειακός           6

Ένωση Ασπροπύργου      6

Ερμιονίδα              4

ΑΟ Κατασταρίου         4

Πέλλανας Καστορείου    4

ΑΟ Ύπατου              3

Παναρκαδικός           3

Μανδραϊκός             2

Αμβρυσσέας             1

ΑΟ Εικοσιμίας          0

Πάμισσος Μεσσήνης      0

Λέρνα                  0

Αστέρας Βλαχιώτη       0



Παναθηναϊκός Β: Με 16 παίκτες η αποστολή για Λεβαδειακό
Παναθηναϊκός Β: Με 16 παίκτες η αποστολή για Λεβαδειακό
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 72-67: Με ψυχή και Χάμερ!
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 72-67: Με ψυχή και Χάμερ!
Λάρισα-Τακιανός: «Έχει μέταλλο η ομάδα»
Λάρισα-Τακιανός: «Έχει μέταλλο η ομάδα»
Premier League: Απώλεια βαθμών για Σίτι, της έβαλε δύσκολα η Σαουθάμπτον (videos)
Premier League: Απώλεια βαθμών για Σίτι, της έβαλε δύσκολα η Σαουθάμπτον (videos)

Μαρουσάκης στο Newsbomb.gr: «Ελπίς» όπως «Μήδεια» - Πότε θα χιονίσει στο κέντρο της Αθήνας

Μαρουσάκης στο Newsbomb.gr: «Ελπίς» όπως «Μήδεια» - Πότε θα χιονίσει στο κέντρο της Αθήνας

Meteo: Πώς θα εξελιχθεί η κακοκαιρία «Ελπίς» τις επόμενες ώρες - Πού παρατηρούνται προβλήματα

Meteo: Πώς θα εξελιχθεί η κακοκαιρία «Ελπίς» τις επόμενες ώρες - Πού παρατηρούνται προβλήματα

Βιασμός από ιερέα: Τι αναφέρει η δικογραφία - «Ερωτικού περιεχομένου η εξομολόγηση»

Βιασμός από ιερέα: Τι αναφέρει η δικογραφία - «Ερωτικού περιεχομένου η εξομολόγηση»

Australian Open: Ο Τσιτσιπάς νίκησε και έφυγε για τους «16»

Australian Open: Ο Τσιτσιπάς νίκησε και έφυγε για τους «16»

ΕΝΦΙΑ: Ποιοι θα δουν τον «λογαριασμό» να ξεφουσκώνει

ΕΝΦΙΑ: Ποιοι θα δουν τον «λογαριασμό» να ξεφουσκώνει

Απόστολος Λύτρας για Δημήτρη Αλεξάνδρου: «Με πήρε και έκλαιγε, ήταν πολύ ταραγμένος»

Απόστολος Λύτρας για Δημήτρη Αλεξάνδρου: «Με πήρε και έκλαιγε, ήταν πολύ ταραγμένος»

Αποκαλυπτική Μυρτώ Αλικάκη: «Έχω κάνει σεξ στη μέση του δρόμου»

Αποκαλυπτική Μυρτώ Αλικάκη: «Έχω κάνει σεξ στη μέση του δρόμου»

Δύσκολες ώρες για τον Σάκη Αρναούτογλου: Η συγκινητική του ανάρτηση

Δύσκολες ώρες για τον Σάκη Αρναούτογλου: Η συγκινητική του ανάρτηση