Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (12/2)

Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (12/2)

Ολοκλήρωθηκε η αγωνιστική δράση των ομίλων της Γ' Εθνικής.

Στους δύο αγώνες του 2ου ομίλου, που αναβλήθηκαν χτες και έγιναν σήμερα (12/2), ο Άρης Παλαιοχωρίου νίκησε 4-0 την Νάουσα και ο Κιλκισιακός 2-1 τον Λαγκαδά.

Στους αγώνες των ομίλων της Γ' Εθνικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμοτείχου 5-0

Καβάλα-Ελπίς Σκουτάρεως 0-2

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής-Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-3

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών 1-0

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 0-1

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 16 αγώνες)

Απόλλων Παραλιμνίου 36

Ελπίς Σκουτάρεως 33

Καβάλα 30

Αετός Ορφανού 30

Νέστος Χρυσούπολης 24

Άρης Αβάτου 22

Ορφέας Ξάνθης 21

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 20

ΑΕ Διδυμοτείχου 17

Δόξα Προσκυνητών 15

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 10

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 9

2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-Νάουσα 4-0

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αγροτικός Αστέρας 2-2

Καμπανιακός-Μακεδονικός 0-2

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας 2-0

ΑΕΠ Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας 2-1

Πιερικός-Εδεσσαϊκός 1-1

Λαγκαδάς-Κιλκισιακός 1-2

Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 22 αγώνες)

ΑΕΠ Ηρακλής 49 -21αγ.

Άρης Παλαιοχωρίου 48

Αλμωπός Αριδαίας 39

Μακεδονικός 34 -21αγ.

Εδεσσαϊκός 33

Νάουσα 30 -21αγ.

Αγροτικός Αστέρας 30

Πιερικός 29

ΑΟ Καρδίας 27 -21αγ.

Λαγκαδάς 25 -21αγ.

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 25

ΑΕ Καρίτσας 23

Κιλκισιακός 22 -21αγ.

Φίλιππος Αλεξάνδρειας 18 -21αγ.

Καμπανιακός 7 -21αγ.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα 2-1

Τηλυκράτης-Πανλευκάδιος 0-0

Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0

Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου 5-1

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας 0-0

Θεσπρωτός-Καστοριά 3-0 (α.α.)

Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 18 αγώνες)

Μακεδονικός Φούφα 36

Τηλυκράτης 35

Ερμής Αμυνταίου 34

ΑΕ Λευκίμμης 31

Νέος Αμφίλοχος 31 -17αγ.

Θεσπρωτός 25 -17αγ.

ΑΕΠ Καραγιαννίων 23

Εθνικός Φιλιππιάδας 20 -17αγ.

Δόξα Κρανούλας 19 -16αγ.

Πανλευκάδιος 15

Σκουφάς Κομποτίου 14 -17αγ.

Καστοριά 12 -16αγ.

Αστέρας Παραποτάμου 11

4ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Βόλος-Νίκη Βόλου 1-1

Αστέρας Ιτέας-Βελούχι 6-2

Αμβρυσσέας-Θήβα 2-1

Ρήγας Φεραίος-Αλμυρός 2-1

Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου 1-2

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 18 αγώνες)

Βόλος 47

Νίκη Βόλου 35

Αλμυρός 32 -17αγ.

Ολυμπιακός Βόλου 30

Αστέρας Ιτέας 28 -17αγ.

Θήβα 27

Αμβρυσσέας 27

ΑΟ Σελλάνων 21 -17αγ.

Ρήγας Φεραίος 19 -17αγ.

Διγενής Νεοχωρίου 19 -17αγ.

Οπούντιος Μαρτίνου 14

Αχιλλέας Φαρσάλων 13

Βελούχι 6 -17αγ.

5ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1

Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνέικων 0-0

Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 0-1

Αχαϊκή-Παναρκαδικός 1-1

Πανηλειακός-Παλληξουριακός 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 15 αγώνες)

Αστέρας Βλαχιώτη 34

Αστέρας Αμαλιάδας 31

Πανηλειακός 27

Καλαμάτα 26

Παναρκαδικός 24

ΠΑΟ Βάρδας 23

Διαγόρας Βραχνέικων 19

Αχαϊκή 18

Τσικλητήρας Πύλου 17

Ζάκυνθος 15

Παλληξουριακός 10

Λεωνίδιο 2

6ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Κερατσίνι-Διαγόρας Ρόδου 1-0

Ιάλυσος-Ιωνικός 1-1

Ζευγολατιό-Λουτράκι 1-0

Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου 3-2

Ένωση Ασπροπύργου-Εθνικός Πειραιώς 2-0

Ρεπό: Ρόδος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 14 αγώνες)

Εθνικός Πειραιώς 29

Προοδευτική 28

Ιάλυσος 24

Κερατσίνι 22 -13αγ.

Ρόδος 21 -13αγ.

Διαγόρας Ρόδου 19 -12αγ.

Λουτράκι 18

Ένωση Ασπροπύργου 17

Ιωνικός 16

Πέλοπας Κιάτου 6 -12αγ.

Ζευγολατιό 3

7ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Ερμιονίδα-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 2-1

Ερμής Κιβερίου-Χαλκίδα 4-0

Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός 4-0

Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός 1-4

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 0-0

Ρεπό: Τρίγλια Ραφήνας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 14 αγώνες)

Αήττητος Σπάτων 31

Παναργειακός 20 -13αγ.

Χαλκίδα 19

Πανθηραϊκός 19

Ερμιονίδα 19

Ερμής Κιβερίου 18

Αιολικός 17 -13αγ.

Θύελλα Ραφήνας 17 -13αγ.

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 17

Τρίγλια Ραφήνας 15 -13αγ.

Ταμυναϊκός 8

8ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών 2-0

ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος 2-0

Αιγάλεω-Ηλυσιακός 1-1

Φωστήρας-Ιεράπετρα 1-0

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος 3-0

Ρεπό: Κηφισιά

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 14 αγώνες)

Ηρόδοτος 29

Αιγάλεω 26 -13αγ.

ΑΟ Παλαιοχώρας 20

Ηλυσιακός 19 -13αγ.

Ιεράπετρα 18

Ατσαλένιος 17

Άγιος Ιερόθεος 15

Φωστήρας 14

Κηφισιά 14 -13αγ.

ΑΕ Μυλοποτάμου 12

Ερμής Ζωνιανών 11 -13αγ.

* Ο Ερμής Ζωνιανών έχει -3 βαθμούς.

 

Survivor 2: Η επίθεση του Χάρη στη Μελίνα: «Προσβάλλεις τόσα άτομα»
Survivor 2: Η επίθεση του Χάρη στη Μελίνα: «Προσβάλλεις τόσα άτομα»
Μέγα σκάνδαλο! Η κυβέρνηση κάνει… δώρο το ΟΑΚΑ στην ΠΑΕ ΑΕΚ για 2 χρόνια!
Μέγα σκάνδαλο! Η κυβέρνηση κάνει… δώρο το ΟΑΚΑ στην ΠΑΕ ΑΕΚ για 2 χρόνια!
Final Four 2018: Το καλύτερο κάρφωμα ο Βέσελι (video)
Final Four 2018: Το καλύτερο κάρφωμα ο Βέσελι (video)
Χάρρυ Κλυνν: Το απολαυστικό βίντεο για την Εθνική Ελλάδας! (video)
Χάρρυ Κλυνν: Το απολαυστικό βίντεο για την Εθνική Ελλάδας! (video)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης