Πανελευσινιακός – ΠΑΟ Βάρδας 2-1

Ο Πανελευσιανιακός πήρε ακόμα μια νίκη, αυτή τη φορά κόντρα στην ομάδα της Ηλείας.

Μόλις στο 2’ του αγώνα, ο Πανελευσινιακός άνοιξε το σκορ με σουτ του Γκουτσούλια από τα 35 μέτρα! Στο 10’, ο ΠΑΟ Βάρδας απάντησε με τον Ζακόβ να σημειώνει το 1-1. Εν τέλει, το 2-1 διαμορφώθηκε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Δουκάκη να σκοράρει με δυνατό σουτ εκτός περιοχής!

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Πέτρος Μίχος): Τσαλκιτζίδης, Ατματζίδης, Τσουμάγκας, Παπαπαναγιώτου, Γεωργούλης, Ριζογιάννης, Μιχελής (80’ Μεχμέτ Ογλού), Μακρίδης (70’ Σκαφτούρος), Κουσκουνάς, Γκουτσούλας, Χίσο (55’ Δουκάκης)

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Καπετανάκης, Πολίτης, Ζέλιος, Σιδέρης, Βραχνής, Αποστολόπουλος, Νικολόπουλος (68’ Φωτόπουλος), Ντόμας, Ζακόβ, Σκοτζάι (74΄’ Δημητρακόπουλος), Γραμματικόπουλος Γ. (82’ Σαραντόπουλος)

Παντελής Παντελίδης: Ανοίγει ξανά ο φάκελος της υπόθεσης του τροχαίου - Ποιοι φοβούνται;
Ελλάδα: Παίρνει Βασιλακάκη στην Εθνική ο Σκίμπε
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες: Χρυσό η Σουηδία στο κέρλινγκ
Μήνυμα με νόημα και… παντελόνια από τον Δώνη! (photo)
Κυριακή της Ορθοδοξίας 2018: Τι γιορτάζουμε σήμερα (25/02)
«Θρίλερ» με τη διαθήκη του γιου του «Mr. Jumbo» τρεις μήνες πριν το φονικό τροχαίο