Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – ΠΑΟ Κοσμίου 2-0

Με άνετο τρόπο το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος επικράτησε του ουραγού ΠΑΟ Κοσμίου με 2-0.

Από τα πρώτα λεπτά το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος μπήκε δυνατά και στο 5’ είχε δοκάρι με τον Λόλη. Το σκορ άνοιξε δέκα λεπτά αργότερα ο Ελευθεριάδης για τους γηπεδούχους. Το τελικό αποτέλεσμα, διαμορφώθηκε στο 85’ από την εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Λόλη.

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ: Σουμουλίδης, Γεωργαντέλης, Κωνσταντινίδης, Τσορμπαντζής, Φωτόπουλος, Μπατάκογλου, Λόλης, Σπυρίδης, Ελευθεριάδης (88 Ζαρωτιάδης), Τσίλογλου (85 Κωνσταντίνου), Περισνάκα (67 Παντελίδης).
ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ: Παπανικολάου, Σιδηρόπουλος, Καπετάνος, Παναγιωτόπουλος (59 Μαδούρας, 83 Τσουμάρης), Ζούλης, Πετανίδης (10 Φωτιάδης), Μουστάκας, Αθανασίου, Μόσχος, Ζαράκης, Ταμάμης.

Δείτε αποκλειστικά βίντεο στο Onsports TV

Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός AKTOR και ΑΕΚ – Ολυμπιακός
«Ασπίδα» Μελισσανίδη σε Αλμέιδα, «καμικάζι» Κόντης: Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων
Παναθηναϊκός AKTOR: Για «σκούπα» στη Θεσσαλονίκη με το μυαλό στο Final Four
NBA: Οι Πέισερς νίκησαν τους Νικς κι έστειλαν τη σειρά στο Game 7 – Δείτε τα highlights