Ορφέας Ελευθερούπολης – Κιλκισιακός 1-1

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων κατάφερε να ισοφαρίσει ο Κιλκισιακός τον Ορφέα Ελευθερούπολης για να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας.

Στο ισόπαλο 1-1 έμειναν Ορφέας Ελευθερούπολης και Κιλκισιακός, με τους γηπεδούχους να φτάνουν μία ανάσα από τη νίκη. Αυτό γιατί προηγήθηκαν στο 65’ με τέρμα του Ελευθεριάδη. Παρόλα αυτά, στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Ματεντζίδης έγραψε το τελικό 1-1.

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ: Καραβελίδης, Σταματόπουλος, Κεχαγιάς, Κωνσταντινίδης, Ελευθεριάδης, Γαβριηλίδης, Δουμάνης (90 Χριστοδουλίδης), Παπαδάτος, Οτέμπερης (88 Τζήμας), Ευθυμιάδης, Σάσσος (69 Τζαπέγια).
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: Μπαντής, Σερταρίδης (70 Ηλιόπουλος), Τριανταφυλλίδης, Μαυροκεφαλίδης, Μάντζιος, Καρυπίδης, Αϊβαζίδης, Ματεντζίδης, Μπελίτσας, Παντελιάδης, Λογγινίδης (66 Σαββελίδης).