5ος Όμιλος: Με το… ζόρι η Στουτγκάρδη

Μπορεί να ηττήθηκε 1-0 από τη Μόλντε, ωστόσο η Στουτγκάρδη προκρίθηκε μετά την ισοπαλία της Στεάουα με την Κοπεγχάγη.

Τα εύκολα, δύσκολα έκανε η Στουτγκάρδη για την τελευταία αγωνιστική. Αυτό γιατί, ήθελε μόνο τη νίκη για να μπορέσει να φτάσει στην επόμενη φάση. Παρόλα αυτά, ηττήθηκε 1-0 από τη Μόλντε και πήρε το… δώρο της Στεάουα που απέσπασε την ισοπαλία απέναντι στην Κοπεγχάγη.

Οι Νορβηγοί, πήραν τη νίκη με τέρμα του Ανγκάν στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου της αναμέτρησης που αποδείχθηκε αρκετό.

Πρωτιά για Στεάουα

Την ισοπαλία με 1-1 απέσπασε η Στεάουα Βουκουρεστίου από την Κοπεγχάγη και ταυτόχρονα πήρε την πρώτη θέση του ομίλου. Ο Ρουσέσκου στο 74’ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους με τον Βετόκελε στο 87’ να κάνει το τελικό 1-1 που δεν αρκούσε στα «λιοντάρια».

Κλοπ: Άνοιξε Instagram με συγκινητικό μήνυμα προς τον κόσμο της Λίβερπουλ - «Ήταν μια ερωτική σχέση»
AEK: Η όμορφη «κιτρινόμαυρη» ιστορία του Τάσου με τη φανέλα του Σαμπανάτζοβιτς
Γκιώνης: Συγκλονιστική φωτογραφία με την ελληνική σημαία μετά την πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες