Live Chat ΑΕΚ - Βελέζ 1-0 (2-3 στα πέναλτι - τελικό)

ΑΕΚ-Βελέζ: Τη δική της μάχη για πρόκριση στην επόμενη φάση του UEFA Europa Conference League δίνει η «Ένωση» κόντρα στους Βόσνιους στο ΟΑΚΑ - Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα στο Live Chat του Onsports

Μονόδρομος είναι η νίκη και παράλληλα η πρόκριση στον γ’ προκριματικό γύρο του UEFA Europa Conference League για την ΑΕΚ.

Το «συγκρότημα» του Βλάνταν Μιλόγεβιτς καλείται να ανατρέψει την ήττα 2-1 στον πρώτο αγώνα στο Σεράγεβο και να «κλείσει» θέση στην επόμενη φάση.

Οι «κιτρινόμαυροι» υποδέχονται την Βελέθ στο ΟΑΚΑ έχοντας έναν σημαντικό… σύμμαχο στο πλευρό τους.

Αυτός δεν είναι άλλος από τον κόσμο της ομάδας, που θα επιστρέψει στις εξέδρες του Ολυμπιακού Σταδίου, με αυστηρά μέτρα για τον κορονοϊό.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης ΑΕΚ-Βελέζ για τα προκριματικά του UEFA Europa Conference League στο Live Chat του Onsports