ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (22-23/12)
SHARE

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (22-23/12)

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε τους διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (22-23/12) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 22/12/12 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.
3. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.
5. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
6. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
8. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.
11. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
12. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.
14. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 23/12/12 15:00 ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.
16. ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/12/12 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.
18. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
19. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
20. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.
22. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.
23. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(Λ.ΑΡΓΥΡ/ΛΕΩΣ 9 Κυριακή 23/12/12 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
26. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
27. ΚΟΥΚΑΚΙ - ΒΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/12/12 10:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
28. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.
29. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/12/12 12:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ.
30. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Χ.
31. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 23/12/12 15:00 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.
32. ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
35. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
36. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.
38. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.
39. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
42. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ.
43. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
44. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 23/12/12 12:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.
45. ΠΛΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/12/12 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
46. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 23/12/12 15:00 ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.
47. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.
49. ΠΟΨ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
50. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/12/12 10:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.
52. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π.
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
54. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.
56. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 22/12/12 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
57. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 23/12/12 09:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.
58. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.
59. ΑΡΙΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/12/12 11:00 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Κυριακή 23/12/12 15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 23/12/12 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.


Επίδομα ανεργίας: Πώς θα καταβληθεί η δίμηνη παράταση στους δικαιούχους
Επίδομα ανεργίας: Πώς θα καταβληθεί η δίμηνη παράταση στους δικαιούχους
Διαγόρας: Κοντογιάννης και επίσημα
Διαγόρας: Κοντογιάννης και επίσημα
Προκαταβολή σύνταξης: Πότε ανοίγει η πλατφόρμα - Κερδισμένοι και χαμένοι
Προκαταβολή σύνταξης: Πότε ανοίγει η πλατφόρμα - Κερδισμένοι και χαμένοι
Άρης: Μια… ανάσα η συμφωνία με Σάσα!
Άρης: Μια… ανάσα η συμφωνία με Σάσα!

Δημήτρης Λιγνάδης: Οδηγείται στις φυλακές Τρίπολης μετά την απόφαση για προφυλάκιση

Δημήτρης Λιγνάδης: Οδηγείται στις φυλακές Τρίπολης μετά την απόφαση για προφυλάκιση

Κούγιας για προφυλάκιση Λιγνάδη: Γιατί χρειάστηκαν 5 ώρες διάσκεψη για μια δικογραφία με 10 φύλλα;

Κούγιας για προφυλάκιση Λιγνάδη: Γιατί χρειάστηκαν 5 ώρες διάσκεψη για μια δικογραφία με 10 φύλλα;

Lockdown: Το στοίχημα του Πάσχα και τα σενάρια για σχολεία, καταστήματα, εστίαση

Lockdown: Το στοίχημα του Πάσχα και τα σενάρια για σχολεία, καταστήματα, εστίαση

Βεβαίωση μετακίνησης εργαζομένων: Τι θα ισχύει από 1η Μαρτίου - Όλες οι αλλαγές

Βεβαίωση μετακίνησης εργαζομένων: Τι θα ισχύει από 1η Μαρτίου - Όλες οι αλλαγές

Προκαταβολή σύνταξης: Πώς θα δοθούν τα 384 ευρώ - Τι πρέπει να προσέξετε

Προκαταβολή σύνταξης: Πώς θα δοθούν τα 384 ευρώ - Τι πρέπει να προσέξετε

Βίντεο-ντοκουμέντο από άγρια ληστεία: Έριξαν υπάλληλο φούρνου πάνω σε τζαμαρία - «Θα πεθάνεις»

Βίντεο-ντοκουμέντο από άγρια ληστεία: Έριξαν υπάλληλο φούρνου πάνω σε τζαμαρία - «Θα πεθάνεις»

Ψάλτου για Φιλιππίδη: Έτρεμα να βγω στη σκηνή, με χτυπούσε με μένος – Η καταγγελία που σοκάρει

Ψάλτου για Φιλιππίδη: Έτρεμα να βγω στη σκηνή, με χτυπούσε με μένος – Η καταγγελία που σοκάρει

Τούρκοι πιλότοι: «Ουρλιαχτά» μέσα στο κοκ πιτ - Να ποιοι ρίχνουν θερμοβολίδες για να ξεφύγουν

Τούρκοι πιλότοι: «Ουρλιαχτά» μέσα στο κοκ πιτ - Να ποιοι ρίχνουν θερμοβολίδες για να ξεφύγουν

Θεσσαλονίκη: Βίντεο – ντοκουμέντο από το δυστύχημα με νεκρό οδηγό μηχανής που έπεσε σε λεωφορείο

Θεσσαλονίκη: Βίντεο – ντοκουμέντο από το δυστύχημα με νεκρό οδηγό μηχανής που έπεσε σε λεωφορείο

Survivor spoiler - «Βόμβα»: Nέα οικειοθελής αποχώρηση από το reality;

Survivor spoiler - «Βόμβα»: Nέα οικειοθελής αποχώρηση από το reality;

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Λύγισε» μιλώντας για τον αδελφό του – Η αποκάλυψη για υπόθεση βιασμού

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Λύγισε» μιλώντας για τον αδελφό του – Η αποκάλυψη για υπόθεση βιασμού

Κάτια Ταραμπάνκο: Η εξομολόγηση για το Survivor - «Θέλησα να σώσω τον εαυτούλη μου»

Κάτια Ταραμπάνκο: Η εξομολόγηση για το Survivor - «Θέλησα να σώσω τον εαυτούλη μου»