Άρης: Έντονη δυσαρέσκεια για τα σφυρίγματα Συμεωνίδη

ΆρηςΠαράπονα για τις αποφάσεις της διαιτησίας έχει η ομάδα της Θεσσαλονίκης που γνώρισε την ήττα στο κλειστό Νίκαιας

Με τους Ιωσήφ Κολοβέρο και Νίκο Χουγκάζ να είναι «καυτοί» στην εντός έδρας αναμέτρηση με τον Άρη (93-83) για τη 2η αγωνιστική της Stoiximan Basket League, οι Νικαιώτες κατόρθωσαν να πάρουν μια πολύ μεγάλη νίκη μετά από μια παράταση.

Ωστόσο, με παράπονα για την διαιτησία επιστρέφει στη βάση του ο Άρης από την αναμέτρηση στη Νίκαια. Η δυσαρέσκεια πηγάζει από τις αποφάσεις του διαιτητή Στέλιου Συμεωνίδη στο τέλος της τέταρτης περιόδου.

Οι Θεσσαλονικείς κάνουν λόγο για καθαρό αουτ του Γοντικα, το οποίο λεπτά γυρισε υπέρ του Ιωνικού και καθαρό φάουλ στον Χάνλαν 2 δευτερόλεπτα πριν το τέλος που δόθηκε άουτ.

Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1
Λίβερπουλ: Συμφωνία με Σλοτ, αυτός ο αντικαταστάτης του Κλοπ