Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 3-0: Έκαναν «περίπατο» τα «φίνα κορίτσια»

Χωρίς να συναντήσουν καμία αντίσταση οι παίκτριες του τμήματος βόλεϊ γυναικών του Παναθηναϊκού επικράτησαν με 3-0 σετ της ΑΕΚ στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Pre League

Ο Παναθηναϊκός μπήκε από το ξεκίνημα του ματς έτοιμος να μην αφήσει κανένα περιθώριο στην ΑΕΚ να πιστέψει ότι μπορεί να του κάνει τη ζημιά. Οι παίκτριες του Κυριάκου Καμπερίδη πήραν από νωρίς προβάδισμα στο σκορ στο πρώτο σετ με 10-7 κάνοντας στη συνέχεια το 19-14 για να ανοίξουν λογαριασμό στο ματς τελικά με 25-17.

Διαβάστε περισσότερα στο Leoforos.gr

Αρχίζει καριέρα προπονητή ο Φαν Πέρσι
Ο Εμανουέλ Μακρόν έπαιξε σε ποδοσφαιρικό αγώνα υπό τις οδηγίες του Βενγκέρ και συμπαίκτη τον Καρεμπέ
Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ