AEK-Παναθηναϊκός: Φραστική επίθεση Μελισσανίδη στους διαιτητές - Διαψεύδει η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Πράσινη καταγγελία για «ντου» του Δημήτρη Μελισσανίδη στους διαιτητές.

Φραστική επίθεση στους διαιτητές του ντέρμπι φέρεται να έκανε ο Δημήτρης Μελισσανίδης με την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου.

Σύμφωνα με όσα καταγγέλουν από τον Παναθηναϊκό, ο ισχυρός άνδρας της ΠΑΕ ΑΕΚ έκανε «ντου» κατά την είσοδο των ρέφερι στα αποδυτήρια.

Όπως αναφέρουν ο Μελισσανίδης τα έχωσε στον Σλοβένο διαιτητή Ματέι Γιουγκ για τον ορισμό του από τον Μάρκ Κλάτενμπεργκ.

Η ΑΕΚ είναι πράγματι έξαλλη με το διαιτητή καθώς στο πρώτο ημίχρονο τα φάουλ ήταν 2-15 κατά της, ωστόσο διαψεύδει το συμβάν για το θερμό επεισόδιο.

Είναι χαρακτηριστικό μάλιστα πως οι «κιτρινόμαυροι» διαμαρτυρήθηκαν έντονα στον Γιουγκ όπως μπορείτε να δείτε και στο Gallery με αποτέλεσμα να δοθεί και κίτρινη κάρτα στον Γιάννη Παπαδημητρίου.

Παναθηναϊκός: Έτοιμος να φορέσει "πράσινα" ο Μπάλντοκ!
Πυγμαχία: Ο Κανέλο Άλβαρες «γκρέμισε» τον Μουνγκούια και διατήρησε τους τίτλους (vid)
Ελεύθερη πτώση για την Άστον Βίλα - Έχασε απ' την Μπράιτον, τραυματίστηκε ο Ρότζερς!
Πρόστιμο 30.000 ευρώ στη Φενέρμπαχτσε για το ντου οπαδών προς παίκτες της Μονακό