Live Chat Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός 1-0 (τελικό)

Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr

Ο Απόλλων Σμύρνης υποδέχεται τον Παναιτωλικό στη Ριζούπολη στο ματς που ρίχνει την αυλαίας της δεύτερης αγωνιστικής των πλέι-άουτ της Super League

H «Ελαφρά Ταξιαρχία»προέρχεται από την ήττα 1-0 από τον Ατρόμητο, ένα αποτέλεσμα που έκανε ακόμη πιο κακό το κλίμα στην ομάδα, ειδικά με το χαμένο πέναλτι του Παμλίδη και της ανεξήγητης απόφασης της διοίκησης να τιμωρήσει τον παίκτη με διακοπή του συμβολαίου του.

Ο Απόλλωνας βρίσκεται οκτώ βαθμούς μακριά από την Λαμία την οποία και πρέπει να προσπεράσει για να παραμείνει στην κατηγορία.

Ο Παναιτωλικός στην προηγούμενη αγωνιστική γνώρισε την ήττα 2-1 από τη Λαμία στην έδρα του και αναζητά την επιστροφή στις νίκες, ενώ εκκρεμεί και η υπόθεση με τον αγώνα με τον ΟΦΗ για τον οποία υπάρχει έλεγχος για το ενδεχόμενο «προκαθορισμένου αποτελέσματος» από τις αρμόδιες Αρχές.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr