ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα 1-1: Τα στιγμιότυπα της αγχωτικής ισοπαλίας (photos+video)

Δείτε πώς ΟΦΗ και ΠΑΣ Γιάννινα ήρθαν ισόπαλοι 1-1 στο «Γεντί Κουλέ».

Με την ισοπαλία γλίτωσε μια μεγαλύτερη γκέλα ο ΟΦΗ, ο οποίος ισοφάρισε στις καθυστερήσεις τον ΠΑΣ Γιάννινα, για το τελικό 1-1.

Οι Κρητικοί ήταν καλύτεροι σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, αλλά δεν μπορούσε να μετουσιώσει σε γκολ τις αρκετές ευκαιρίες που δημιούργησε. Μάλιστα είχαν και δύο δοκάρια, με Νέιρα, Τοράλ, αλλά ο Περέα στο 54’ βρήκε δίχτυα για τον ΠΑΣ σε μια αντεπίθεση.

Η λύτρωση για τον ΟΦΗ ήρθε στο 3ο λεπτό καθυστερήσεων, όταν ο Ναμπί έκανε το σουτ, η μπάλα κόντραρε στον Εραμούσπε και κατέληξε στα δίχτυα του Σούλη για το 1-1.

Δείτε τα highlights του αγώνα…

Παναθηναϊκός AKTOR: “Καθάρισε” το Περιστέρι και “σφράγισε” την πρωτιά με το μυαλό στη Μακάμπι
Ολυμπιακός: To ζεϊμπέκικο του Σωτήρη Αλεξανδρόπουλου (vid)
Τένις: Πρόκριση στα ημιτελικά της Βαρκελώνης για τον Τσιτσιπά
Παναθηναϊκός AKTOR: Αυτό είναι το ΟΑΚΑ, αυτός είναι ο κόσμος