Live Chat Ατρόμητος-Ιωνικός 0-2 (τελικό)

Ατρόμητος-Ιωνικός: Δείτε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα στο Live Chat του Onsports.gr

Δεν κέρδισε άλλα και άλλα ματς μέσα στην σεζόν ο Ατρόμητος, οπότε δεν θα μπορούσε να αναζητήσει σε ένα παιχνίδι με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ. Αν και δεν άξιζε να χάσει με 3-0, εντούτοις μετρά ένα ακόμη αρνητικό αποτέλεσμα, έχοντας πλέον απολογισμό 0-2-4 στις έξι πρώτες αγωνιστικές. Ούτε ο Γιώργος Παράσχος κατάφερε να αλλάξει σημαντικά την εικόνα της ομάδας του, αλλά έχει μια καλή ευκαιρία να πετύχει το πρώτο τρίποντο της σεζόν ο Ατρόμητος, υποδεχόμενος σήμερα τον Ιωνικό.

Από βαριά ήττα προέρχεται ο Ιωνικός στο πρωτάθλημα, χάνοντας από τον Παναθηναϊκό στην Λεωφόρο με 4-1. Παρότι ισοφάρισε κάποια στιγμή σε 1-1 με τον Σάντσες στο 12′, εντούτοις αντιμετώπισε πολλά αμυντικά προβλήματα, τα οποία αποτυπώθηκαν στο τελικό αποτέλεσμα. Τέταρτη αγωνιστική χωρίς τρίποντο για την ομάδα του Δημήτρη Σπανού, που έχει κερδίσει μόνο τον Άρη με 1-0 πριν αρκετές εβδομάδες.