Live Chat Λαμία-Παναιτωλικός 2-2 (τελικό)

Λαμία-Παναιτωλικός: Δείτε λεπτό προς λεπτό μέσα από το Live Chat του Onsports τον αγώνα για την 4η αγωνιστική της Super League

Εκ νέου άφησε θετικές εντυπώσεις η Λαμία σε παιχνίδι για το πρωτάθλημα, αλλά και πάλι έμεινε με άδεια τα χέρια. Αυτή την φορά έχασε από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ με 1-0, δεχόμενη το μοιραίο τέρμα στο 67′ της αναμέτρησης. Νωρίτερα είχε ηττηθεί οριακά τόσο από τον Ολυμπιακό με 2-1.

Η πρώτη ήττα είναι γεγονός για τον Παναιτωλικό, χάνοντας μεσοβδόμαδα από τον ΠΑΟΚ εντός έδρας με 2-1. Ένα αποτέλεσμα που ενδεχομένως να αδικεί τις προσπάθειες του, αφού απειλήθηκε ελάχιστες φορές, ενώ στο τέλος είχε κλασική ευκαιρία για να φέρει το ματς στα ίσα. Νωρίτερα πάντως είχε κερδίσει στο Περιστέρι τον Ατρόμητο με 2-1 και με απολογισμό 1-1-1 στις τρεις πρώτες αγωνιστικές το ξεκίνημα του κρίνεται ικανοποιητικό.

Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τη σημερινή μάχη του Παναθηναϊκού στη Euroleague
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)