Παναθηναϊκός: Ήττα στο φινάλε για την Κ19 από τον ΠΑΣ Γιάννινα (video+photos)

Παναθηναϊκός: Η ομάδα νέων του «τριφυλλιού» ηττήθηκε από τον ΠΑΣ Γιάννινα 2-1.

Με το αριστερό ξεκίνησε η Κ19 του Παναθηναϊκού τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα Super League K19.

Οι «πράσινοι» ηττήθηκαν 2-1 από τον ΠΑΣ στα Ιωάννινα, δεχόμενοι γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 22’ με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κύρκου. Ο Παναθηναϊκός ισοφάρισε στο 35’ με πλασέ του Καλοσκάμη, έπειτα από ασίστ του Βολάκη. Το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Σκουτέλιας στο 93’.

ΠΑΣ Γιάννινα: Βρακάς, Πήλιος, Ρίζος, Γωγουβίτης, Ντόντης, Μπέλλος, Γερονικολός, Τσίρης, Φερεντίνος, Κύρκος, Ζώνιος.

Παναθηναϊκός: Λίλο, Καμαρός, Παυλάκης, Καρνέσης, Προδρομίτης, Λιατίφης (58’ Συμεωνίδης), Κρυπαράκος (73’ Καλός), Κωστόπουλος, Μπιλάλ (73’ Νταμπίζας), Καλοσκάμης (73’ Κυριόπουλος), Βολάκης (88’ Τσιάβος).

Κύπελλο Ελλάδας: Άναψε «πράσινο» για τελικό με κόσμο ο Αχιλλέας Μπέος - Διαφωνία για τον αριθμό
Ρεάλ Μαδρίτης: Καταγγελία του Ρούντιγκερ μετά τη σύνδεσή του με την ISIS
Σούπερ προσφορές* από το Pamestoixima.gr για τους αγώνες των ελληνικών ομάδων στη Euroleague
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παρτιζάν-Ολυμπιακός και τις υπόλοιπες «μάχες» της EuroLeague