Euro 2020 - Live Chat: Σλοβακία-Ισπανία 0-5 (τελικό)

Euro 2020: Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για τον Ε’ Όμιλο ανάμεσα στη Σλοβακία και την Ισπανία από το Live Chat του Onsports.

Ο Ε’ όμιλος του Euro 2020 ολοκληρώνεται απόψε και στη Σεβίλλη η Σλοβακία με την Ισπανία διεκδικούν ένα εισιτήριο για τους «16».

Ο νικητής εξασφαλίζει την πρόκριση. Η Σλοβακία, όμως, βολεύεται και με την ισοπαλία. Ειδικά αν δεν νικήσει η Πολωνία την Σουηδία, παίρνει το δεύτερο εισιτήριο. Με ισοπαλία και νίκη της Πολωνίας, όλα θα κριθούν στα γκολ, αλλά η Σλοβακία θα είναι και στις καλύτερες τρίτες.

Η Ισπανία με τις δύο ισοπαλίες κόντρα σε Σουηδία και Πολωνία, είναι με την πλάτη στον τοίχο κι ασφαλώς θα είναι καταστροφή αν δεν βρεθεί στους «16», ειδικά με όλα τα ματς να γίνονται εντός έδρας.

Παρακολουθείστε και σχολιάστε την αναμέτρηση για τον Ε’ όμιλο του Euro 2020 από το Live Chat του Onsports…

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις του Euro 2020

Διαβάστε όλη την επικαιρότητα στο Onsports

Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1
Λίβερπουλ: Συμφωνία με Σλοτ, αυτός ο αντικαταστάτης του Κλοπ