Απόλλων Σμύρνης-Άρης 0-1: Τα highlights της «κίτρινης» νίκης (video+photos)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές της επικράτησης του Άρη στη Ριζούπολη επί του Απόλλωνα Σμύρνης.

Ο Άρης παίζοντας σε δυνατό τέμπο στο πρώτο ημίχρονο, κατάφερε να σκοράρει στη Ριζούπολη και να πάρει τελικά τη νίκη με 1-0 επί του Απόλλωνα Σμύρνης. Το γκολ πέτυχε ο Ιωάννου στο 18’, με τους «κίτρινους» να έχουν κι άλλες καλές στιγμές.

Η «Ελαφρά Ταξιαρχία» ανέβασε στροφές στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά δεν μπόρεσε να απειλήσει, καθώς ο Ντάουντα δεν μπόρεσε να σκοράρει στις λιγοστές φάσεις που βρέθηκε απέναντι από τον Σιαμπάνη.

Δείτε τα στιγμιότυπα του αγώνα…

Κύπελλο Ελλάδας: Άναψε «πράσινο» για τελικό με κόσμο ο Αχιλλέας Μπέος - Διαφωνία για τον αριθμό
Ρεάλ Μαδρίτης: Καταγγελία του Ρούντιγκερ μετά τη σύνδεσή του με την ISIS
Σούπερ προσφορές* από το Pamestoixima.gr για τους αγώνες των ελληνικών ομάδων στη Euroleague
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παρτιζάν-Ολυμπιακός και τις υπόλοιπες «μάχες» της EuroLeague