Μιλίνκοβιτς: «Συγχαρητήρια σε όλους»

Τον κόσμο του Άρη και τους παίκτες του συνεχάρη μετά το 1-1 με τον Αστέρα Τρίπολης, ο τεχνικός των «κιτρινόμαυρων», Ζόραν Μιλίνκοβιτς

Ο Σέρβος κόουτς του Άρη ήταν ικανοποιημένος από την εικόνα της ομάδας του στο δεύτερο ημίχρονο και από τη στήριξη του κόσμου της ομάδας στο «Κλεάνθης Βικελίδης», δίνοντας συγχαρητήρια σε όλους. «Προσπαθήσαμε πολύ στο δεύτερο ημίχρονο να πάρουμε τη νίκη. Καταφέραμε να ισοφαρίσουμε και είχαμε κάποιες καλές ευκαιρίες για να πετύχουμε το δεύτερο γκολ, αλλά δεν τα καταφέραμε. Θέλω να δώσω πολλά συγχαρητήρια στον κόσμο του Άρη και στους ποδοσφαιριστές μου για την προσπάθεια που κατέβαλαν», σχολίασε.

Δείτε βίντεο από όλο τον πλανήτη.

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)
Ολυμπιακός - Άστον Βίλα: Με 1.600 φιλάθλους οι Άγγλοι στο «Γ. Καραϊκάκης»
Ο Γουόρνικ δικαιώνει Παναθηναϊκό και Αταμάν για τα σοβαρά διαιτητικά λάθη στο Game1 με τη Μακάμπι
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι και τελικό Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός