Super League 2: Διακοπή στο Κηφισιά-Ηρόδοτος – Δεν μπορούν να συνεχίσουν το ματς οι Κρητικοί
Eurokinissi

Οι παίκτες Ηρόδοτου δεν κατάφεραν να ολοκληρώσουν το παιχνίδι με την Κηφισιά.

Απίθανα πράγματα συνεχίζουν να γίνονται στη Super League 2. Το Κηφισιά-Ηρόδοτος διακόπηκε λίγο πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου, με το σκορ να είναι 2-0 υπέρ της αθηναϊκής ομάδας. Ο λόγος είναι τέσσερις παίκτες του Ηρόδοτου έπεσαν στο έδαφος.

Οι Κρητικοί ταξίδεψαν στην Αθήνα με 12 παίκτες και ο Ηλίας Φυντάνης έκανε μια αλλαγή στο 34’. Στα τελευταία λεπτά προέκυψαν κι άλλα προβλήματα τραυματισμών με αποτέλεσμα να πέφτουν τέσσερις παίκτες στο έδαφος. Ο Ηρόδοτος έμεινε με 6 παίκτες στο 42'.

Η διαιτητής Τσιοφλίκη αναγκάστηκε να διακόψει το παιχνίδι, η τύχη του οποίου θα κριθεί στις δικαστικές αίθουσες.

Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι και τη Μαρία Σάκκαρη
Με... Super Χίροου το Μαϊάμι «λύγισε» τους Σέλτικς κι έκανε το break στη Βοστώνη
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Τελικός» για την ισοφάριση στο ΟΑΚΑ - Η ώρα και το κανάλι