Football League: Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής

Football League: Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών τους για τους αγώνες της 22ης αγωνιστικής της Football League.

Αναλυτικά:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου
Γλυφάδα - Αστέρας Μαγούλας (6 μ.μ. OTE TV)
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νενεκούμης (Αργολίδας), Πήττας (Ηλείας)
4ος: Κούλης (Ηλείας)

Σάββατο 1 Μαρτίου
Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Σερεμέτης (Μεσσηνίας), Βεργέτης (Αρκαδίας)
4ος: Νικολόπουλος (Μεσσηνίας)

Παναχαϊκή - Φωστήρας (7 μ.μ. OTE TV)
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Χουλιάρας, Πυλαρινός (Αιτ/νίας)
4ος: Κέκελος (Αιτ/νιας)

Κυριακή 2 Μαρτίου
Ολυμπιακός Βόλου - Παναιγιάλειος (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Κύφος (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Βύζας Μεγάρων - Καλλιθέα (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Λάμιας, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Τσαγκαράκης (Κορινθίας)

Δευτέρα 3 Μαρτίου
Αχαρναϊκός - Χανιά (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Αργυρός (Αθηνών), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)

Επισκοπή - Φωκικός (4:30 μ.μ.)
Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Κουρομιχελάκης (Πειραιά)
4ος: Ντοκάκγς (Χανίων)

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου
Πιερικός - Βατανιακός (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδήμογλου, Περικλείδης (Μακεδονίας)
4ος: Τίκας (Ευρυτανίας)

Σάββατο 1 Μαρτίου
Τύρναβος - Ζάκυνθος (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρέντας, Νιώτη (Τρικάλων)
4ος: Κρητικός (Θεσσαλίας)

Κυριακή 2 Μαρτίου
Αναγ. Γιαννιτσών - Αναγ. Καρδίτσας (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κελάζογλου, Διαμαντής (Χαλκιδικής)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

Εθνικός Γαζώρου - Νίκη Βόλου (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Τερετίδης (Καβάλας)

Δόξα Δράμας - Καβάλα (3 μ.μ.)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής, Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

Δευτέρα 3 Μαρτίου
Απόλλων 1926 - Αιγινιακός (4 μ.μ. OTE TV)
Διαιτητής: Βρακάς (Εύβοιας)
Βοηθοί: Ρούμπης, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)

Κέρκυρα - Ηρακλής (6 μ.μ. OTE TV)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Τζαφόλιας, Λάμπρου (Ανατ. Αττικής)
4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Δείτε αποκλειστικά βίντεο στο Onsports TV



Γ’ Εθνική: Η Κυριακή των χατ τρικ – Μεγάλα σκορ και καμία ομάδα με το απόλυτο
Γ’ Εθνική: Η Κυριακή των χατ τρικ – Μεγάλα σκορ και καμία ομάδα με το απόλυτο
ΣτΕ: Δε θα λάβουν οικονομική επιβράβευση 4 Ολυμπιονίκες
ΣτΕ: Δε θα λάβουν οικονομική επιβράβευση 4 Ολυμπιονίκες
Μουντιάλ 2022 - Ντάλιτς: «Τρομακτική η Βραζιλία, αλλά δεν είμαστε και αουτσάιντερ»
Μουντιάλ 2022 - Ντάλιτς: «Τρομακτική η Βραζιλία, αλλά δεν είμαστε και αουτσάιντερ»
Σάντος για Κριστιάνο: «Κανένα πρόβλημα με τον αρχηγό – Διαφορετικοί παίκτες με Ράμος»
Σάντος για Κριστιάνο: «Κανένα πρόβλημα με τον αρχηγό – Διαφορετικοί παίκτες με Ράμος»