Σούλης: «Θέλουμε το 50-50»

Φωνές του Σούλη Παπαδόπουλου για τη διαιτησία στα ματς του Πιερικού.

Ο τεχνικός της ομάδας της Κατερίνης είχε πολλά παράπονα από τη διαιτησία στον αγώνα με τον Φωκικό και δήλωσε: «Θέλαμε να το κερδίσουμε το ματς για να τελειώσουμε από σήμερα. Στο πρώτο ημίχρονο δεν ήμασταν καλοί εκτός από το ξεκίνημα. Στο δεύτερο ισοφαρίσαμε γρήγορα και πετύχαμε δίκαια ένα δεύτερο γκολ. Δεν συμφωνώ με τον αντίπαλο προπονητή, γιατί πετύχαμε και τρίτο γκολ και δεν μέτρησε. Η μπάλα από φάουλ του Ρούσεφ πέρασε τη γραμμή, όπως και στην κεφαλιά του Κοντέων. Έτσι τα είδα και έτσι τα κατέγραψα. Δεν χρειαζόμαστε κάτι, θέλουμε το 50%-50%.

Συγχαρητήρια στον αντίπαλο. Πρέπει να κερδίσουμε την Τετάρτη για να μπούμε στα play off. Ο αντίπαλος με δύο «στημένες» φάσεις σημείωσε δύο γκολ. Φταίμε κι εμείς όμως. Συγχαρητήρια στον συνάδελφο».

Ο μέσος, Πέτρος Καμινιώτης είπε: «Δυστυχώς έτσι όπως μας παίζουν δεν μας αφήνουν να νικήσουμε. Συμφωνώ με τον προπονητή μου. Στο δεύτερο ημίχρονο σημειώσαμε τα γκολ, αλλά μας έχουν «σκοτώσει» διαιτητικά. Θ θα πάμε στα Ψαχνά για να παλέψουμε και να μείνουμε στην εξάδα».

Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή
Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι