Bundesliga: Ξέσπασε μετά το κάζο από την Βιγιαρεάλ η Μπάγερν Μονάχου (video)

Τη νίκη (3-0) στο Μπίλεφελντ κόντρα στην Αρμίνια πήρε η Μπάγερν Μονάχου

Η Μπάγερν Μονάχου εμφανώς επηρεασμένη από τον αποκλεισμό-έκπληξη στο Champions League από τη Βιγιαρεάλ δεν είχε καλή απόδοση, αλλά κατάφερε τελικά να νικήσει στο Μπίλεφελντ την τοπική Αρμίνια με 3-0, στο πλαίσιο της 30ής αγωνιστικής της Bundesliga. Η βαυαρική ομάδα έφθασε στη νίκη με τα γκολ των Λάουρσεν (10' αυτ.), Γκνάμπρι στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου και του Μουσιάλα (85').

Δείτε τις φάσεις και τα γκολ

Ολυμπιακός, Μεντιλίμπαρ: «Εδώ που έχουμε φτάσει θέλουμε τον τελικό» (vid)
Ολυμπιακός: Η πρόκριση στα ημιτελικά του Conference League φέρνει αναβολή στη Super League
Conference League, Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός: Οι τρεις μεγάλες επεμβάσεις του Τζολάκη στα πέναλτι
Ολυμπιακός, Βαγγέλης Μαρινάκης: «Μας αρέσει ο ανήφορος - Συνεχίζουμε να ονειρευόμαστε»