Ανατροπή και… πρόκριση!

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-2, η Avra Hotel κατάφερε να «γυρίσει» το παιχνίδι και να πάρει την νίκη με 3-2 κόντρα στον Διόνυσο.

Αγώνας για γερά νεύρα ήταν ο 3ος προημιτελικός του τουρνουά beach soccer που διεξάγεται στο λιμάνι της Ραφήνας, καθώς η ομάδα του Διόνυσου κατάφερε στο πρώτο ημίχρονο να προηγηθεί με 2-0, ενώ στην επανάληψη η Avra Hotel μπήκε δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και κατάφερε να ανατρέψει το σκορ και να πάρει την νίκη με 3-2 και να πανηγυρίσει την πρόκριση στα ημιτελικά της διοργάνωσης.

Μεγάλος πρωταγωνιστής για την Avra Hotel ήταν ο Σουμελίδης όπου σκόραρα δύο τέρματα, ενώ ένα σημείωσε ο Μανδύλης. Για τον Διόνυσο βρήκαν δίχτυα οι Παξυμάλης και Κοπέτσας.

Αύριο στις 22:00 η νέα κλήρωση για κέρδη έως και 10.000 ευρώ τον μήνα για μια 10ετία
Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας, Παναθηναϊκός - Άρης: Δήλωσε «παρών» ο Ιωαννίδης
Κύπελλο Ελλάδας: Έκπληξη με Φραπάρ! Η πρώτη γυναίκα που θα σφυρίξει τελικό
Προ-Παραολυμπιακό τουρνουά: Στην Πατάγια της Ταϊλάνδης με Χατζηκυριάκο και Μπουρνιά η Ελλάδα