Premier League: Χτύπησε στις καθυστερήσεις η Μπρέντφορντ

Η Γουότφορντ προηγούνταν στο σκορ ως το 84ο λεπτό μέσα στο «Μπρέντφορντ Κομιούνιτι», αλλά τελικά δεν κατάφερε να πάρει ούτε το βαθμό απέναντι στη γηπεδούχο Μπρέντφορντ

Οι «Σφήκες» είχαν πάρει προβάδισμα με το γκολ του Εμάνουελ Ντένις στο 24ο λεπτό, αλλά στο 84΄ ισοφάρισε ο Πόντους Γιάνσον. Το παιχνίδι φαινόταν να οδεύει προς την ισοπαλία, όταν στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Γουίλιαμ Τροστ-Εκόνγκ υπέπεσε σε πέναλτι και ο Μπράιαν Μπεούμο νίκησε από τα 11 βήματα τον Ντάνιελ Μπάχμαν για το τελικό 2-1.

Η Μπρέντφορντ έφτασε στους 20 βαθμούς και βρέθηκε στο +10 από τη ζώνη του υποβιβασμού, ενώ η ομάδα του Κλάουντιο Ρανιέρι παρέμεινε στους 13 πόντους.

Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή