ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Έξαλλοι πανηγυρισμοί στην Τούμπα -  Η γκολάρα του Ζίβκοβιτς (videos+photos)

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Έξαλλοι πανηγυρισμοί στην Τούμπα - Η γκολάρα του Ζίβκοβιτς (videos+photos)

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Δείτε το απίστευτο γκολ του Ζίβκοβιτς στις καθυστερήσεις και τους έξαλλους πανηγυρισμούς των γηπεδούχων μετά το τέλος του αγώνα για την πρόκριση στον τελικό.

Ο ΠΑΟΚ πανηγύρισε την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας, όπου θα κληθεί να αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό, 20 χρόνια μετά.

Οι γηπεδούχοι έφτασαν στην ανατροπή που άξιζαν, αφού στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα ήταν καλύτεροι, έχασαν ευκαιρίες, πέναλτι και τελικά πέτυχαν το γκολ πρόκρισης με τον Κρμέντσικ.

Στις καθυστερήσεις μάλιστα ο Ζίβκοβιτς έβαλε γκολάρα που έδωσε και τη νίκη με 2-1.

Με το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή, οι παίκτες που αγωνίστηκαν και όσοι ήταν στον πάγκο έγιναν ένα κουβάρι και πανηγύρισαν έξαλλα την πρόκριση στον τελικό.

Δείτε τους έξαλλους πανηγυρισμούς:

Στέφανος Τσιτσιπάς: Ήττα στο διπλό της Βαρκελώνης - Την Τετάρτη αντιμετωπίζει τον Όφνερ
Παναθηναϊκός: «Συναντήθηκε με τον Αλαφούζο ο Τερίμ, συνεχίζει ακόμα κι αν χάσει τον τίτλο»
Λεβερκούζεν: Φεύγει ο Μπονιφάτσε - Κλείνει Μπέιερ
Παναθηναϊκός AKTOR: Κυκλοφόρησαν κι εξαφανίζονται τα εισιτήρια για τα playoffs της EuroLeague