Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Στον 2ο όμιλο συμμετέχουν 15 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 30 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  Ρεπό
Εδεσσαϊκός  -  Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς  -  Νέα Καλλικράτεια
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας  -  Αετός Βαρβάρας
Μακεδονικός  -  Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Γιαννιτσών  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
2η αγωνιστική    
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  Εδεσσαϊκός
Ρεπό  -  Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης  -  Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέα Καλλικράτεια  -  Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Μακεδονικός
Αετός Βαρβάρας  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών  -  Εθνικός Γιαννιτσών
3η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς  -  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας  -  Ρεπό
Μακεδονικός  -  Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Νέα Καλλικράτεια
Εθνικός Γιαννιτσών  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Αετός Βαρβάρας  -  Θύελλα Σαρακηνών
4η αγωνιστική    
Νίκη Αγκαθιάς  -  ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός  -  Αναγέννηση Πλαγιάς
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  Μακεδονικός
Ρεπό  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θερμαϊκός Θέρμης  -  Εθνικός Γιαννιτσών
Νέα Καλλικράτεια  -  Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Αετός Βαρβάρας
5η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας  -  Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός  -  Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  -  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Εθνικός Γιαννιτσών  -  Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών  -  Ρεπό
Αετός Βαρβάρας  -  Θερμαϊκός Θέρμης
Νέα Καλλικράτεια  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
6η αγωνιστική    
Αγροτικός Αστέρας  -  ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Μακεδονικός
Νίκη Αγκαθιάς  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός  -  Εθνικός Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  Αετός Βαρβάρας
Ρεπό  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης  -  Νέα Καλλικράτεια
7η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Γιαννιτσών  -  Αναγέννηση Πλαγιάς
Θύελλα Σαρακηνών  -  Νίκη Αγκαθιάς
Αετός Βαρβάρας  -  Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Νέα Καλλικράτεια  -  Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ρεπό  -  Θερμαϊκός Θέρμης
8η αγωνιστική    
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  -  ΠΑΟ Κουφαλίων
Μακεδονικός  -  Εθνικός Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας  -  Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Αετός Βαρβάρας
Νίκη Αγκαθιάς  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκός  -  Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  Ρεπό
9η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Εθνικός Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αετός Βαρβάρας  -  Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Αγροτικός Αστέρας
Νέα Καλλικράτεια  -  Αναγέννηση Πλαγιάς
Θερμαϊκός Θέρμης  -  Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό  -  Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
10η αγωνιστική    
Θύελλα Σαρακηνών  -  ΠΑΟ Κουφαλίων
Εθνικός Γιαννιτσών  -  Αετός Βαρβάρας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός  -  Νέα Καλλικράτεια
Αγροτικός Αστέρας  -  Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Ρεπό
Νίκη Αγκαθιάς  -  Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός  -  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
11η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Αετός Βαρβάρας
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Θύελλα Σαρακηνών
Νέα Καλλικράτεια  -  Εθνικός Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό  -  Μακεδονικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  Αναγέννηση Πλαγιάς
Εδεσσαϊκός  -  Νίκη Αγκαθιάς
12η αγωνιστική    
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  ΠΑΟ Κουφαλίων
Αετός Βαρβάρας  -  Νέα Καλλικράτεια
Θύελλα Σαρακηνών  -  Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Γιαννιτσών  -  Ρεπό
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός  -  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας  -  Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Νίκη Αγκαθιάς
13η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό  -  Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  Εθνικός Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς  -  Μακεδονικός
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Αγροτικός Αστέρας
14η αγωνιστική    
Θερμαϊκός Θέρμης  -  ΠΑΟ Κουφαλίων
Νέα Καλλικράτεια  -  Ρεπό
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αετός Βαρβάρας  -  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Θύελλα Σαρακηνών  -  Εδεσσαϊκός
Εθνικός Γιαννιτσών  -  Νίκη Αγκαθιάς
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Αναγέννηση Πλαγιάς
Μακεδονικός  -  Αγροτικός Αστέρας
15η αγωνιστική    
ΠΑΟ Κουφαλίων  -  Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών  -  Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  -  Νέα Καλλικράτεια
Εδεσσαϊκός  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς  -  Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Πλαγιάς  -  Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας  -  Εθνικός Γιαννιτσών
Μακεδονικός  -  Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων


Λήξαν το θέμα με την ένταση στο ξενοδοχείο - Ζητήθηκε συγγνώμη απ' τον Αταμάν
Λήξαν το θέμα με την ένταση στο ξενοδοχείο - Ζητήθηκε συγγνώμη απ' τον Αταμάν
Η Ευρωλίγκα ζήτησε συγγνώμη από τον Αταμάν και το θέμα θεωρείται λήξαν
Η Ευρωλίγκα ζήτησε συγγνώμη από τον Αταμάν και το θέμα θεωρείται λήξαν
Euro 2024: «Βλέπει» φαβορί Γαλλία και Αγγλία ο Λεβαντόφσκι
Euro 2024: «Βλέπει» φαβορί Γαλλία και Αγγλία ο Λεβαντόφσκι
Europa League: Αήττητο η Λεβερκούζεν; Μέχρι να έρθει η Αταλάντα και ο Λούκμαν!
Europa League: Αήττητο η Λεβερκούζεν; Μέχρι να έρθει η Αταλάντα και ο Λούκμαν!
©2011-2024 Onsports.gr - All rights reserved