Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ: Η «ερυθρόλευκη» πρόκριση (video+photos)

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ: Δείτε πως η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς προκρίθηκε στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας

Η κεφαλιά-ψαράκι του Γιώργου Μασούρα στο 64ο λεπτό και το εξαιρετικό τελείωμα του Καμαρά στο 85', ήταν αρκετά για να δώσουν στον Ολυμπιακό τη «χρυσή» νίκη με 2-0 κόντρα στον ΠΑΟΚ, στον δεύτερο ημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας, στέλνοντας τους «ερυθρόλευκους» στον τελικό της διοργάνωσης, για πρώτη φορά μετά το 2016.

Η πλήρης επικράτηση των Πειραιωτών στο δεύτερο ημίχρονο οδήγησε στην ανατροπή της ήττας με 2-3 στον προ τριμήνου, πρώτου αγώνα των δύο ομάδων στην Τούμπα και πλέον ο Ολυμπιακός έχει την ευκαιρία να διεκδικήσει το νταμπλ.

Ολυμπιακή Φλόγα: Στο Καλλιμάρμαρο η ξεχωριστή τελετή παράδοσης - Αναχωρεί με ιστιοφόρο για Μασσαλία
Παναθηναϊκός AKTOR: Ο σχολιαστής της EuroLeague αποθεώνει το ΟΑΚΑ - «Έτρεμα από αδρεναλίνη»
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Δείπνο συσπείρωσης από τον Λουτσέσκου πριν το μεγάλο ντέρμπι τίτλου
NBA: Πάσχει από παράλυση Bell ο Τζοέλ Εμπίντ