Με την «υπογραφή» του Κέιν η Τότεναμ το Λονδρέζικο ντέρμπι (video)

Ένα γκολ από την «άσπρη βούλα» του Χάρι Κέιν στο 27ο λεπτό ήταν ικανό να δώσει στην Τότεναμ τη νίκη με 1-0 κόντρα στην Τσέλσι στέλνοντας την με άλλον αέρα στη ρεβάνς του Στάμφορντ Μπριτζ

Βήμα πρόκρισης στον τελικό του Λιγκ Καπ έκανε η Τότεναμ, η οποία με εύστοχή εκτέλεση πέναλτι στο 27ο λεπτό του Χάρι Κέιν πήρε τη νίκη με 1-0 κόντρα στην Τσέλσι και πάει με άλλον αέρα στη ρεβάνς στο «Στάμφορντ Μπριτζ». Οι παίκτες του Μαουρίτσιο Ποκεντίνο προηγήθηκαν νωρίς στο σκορ και στη συνέχεια έκαναν συντήρηση προκειμένου να είναι έτοιμοι για τη ρεβάνς.

Ολυμπιακή Φλόγα: Στο Καλλιμάρμαρο η ξεχωριστή τελετή παράδοσης - Αναχωρεί με ιστιοφόρο για Μασσαλία
Παναθηναϊκός AKTOR: Ο σχολιαστής της EuroLeague αποθεώνει το ΟΑΚΑ - «Έτρεμα από αδρεναλίνη»
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Δείπνο συσπείρωσης από τον Λουτσέσκου πριν το μεγάλο ντέρμπι τίτλου
NBA: Πάσχει από παράλυση Bell ο Τζοέλ Εμπίντ