Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

Με το ντέρμπι του Αιγάλεω με τον Φωστήρα δίνεται η… εκκίνηση του ομίλου στην τρίτη τη τάξει εθνική κατηγορία.

Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος έλαβε χώρα το μεσημέρι της Δευτέρας (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδί και από το πρόγραμμα της πρεμιέρας ξεχωρίζει η «μάχη» του «Σίτι» με τον «Φονέα».

Συνοπτικά, το πρόγραμμα του 8ου ομίλου:

1η αγωνιστική
Ηρόδοτος - ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών - ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας - Κηφισιά
Αιγάλεω - Φωστήρας
Ρεπό: Ηλυσιακός

2η αγωνιστική

Ηλυσιακός - Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας - Άγιος Ιερόθεος
ΑΕ Μυλοποτάμου - ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιος - Αιγάλεω
Φωστήρας - Κηφισιά
Ρεπό: - Ερμής Ζωνιανών

3η αγωνιστική
Ηρόδοτος - Άγιος Ιερόθεος
Ερμής Ζωνιανών - Ηλυσιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας - ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας - ΑΕ Μυλοποτάμου
Κηφισιά - ΠΟ Ατσαλένιος
Ρεπό: Αιγάλεω

4η αγωνιστική
Ερμής Ζωνιανών - Ηρόδοτος
Άγιος Ιερόθεος - ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηλυσιακός - Αιγάλεω
ΟΦ Ιεράπετρας - Φωστήρας
ΠΟ Ατσαλένιος - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: Κηφισιά

5η αγωνιστική
Ηρόδοτος - ΑΟ Παλαιόχωρας
Αιγάλεω - Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος
Κηφισιά - Ηλυσιακός
ΠΟ Ατσαλένιος - ΟΦ Ιεράπετρας
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

6η αγωνιστική
Αιγάλεω - Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας - Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών - Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος - ΠΟ Ατσαλένιος
Ηλυσιακός - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

7η αγωνιστική
Ηρόδοτος - Φωστήρας
Κηφισιά - Αιγάλεω
ΠΟ Ατσαλένιος - ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Μυλοποτάμου - Ερμής Ζωνιανών
ΟΦ Ιεράπετρας - Ηλυσιακός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8η αγωνιστική
Κηφισιά - Ηρόδοτος
Φωστήρας - ΠΟ Ατσαλένιος
Αιγάλεω - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ερμής Ζωνιανών - ΟΦ Ιεράπετρας
Άγιος Ιερόθεος - Ηλυσιακός
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

9η αγωνιστική
Ηρόδοτος - ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΕ Μυλοποτάμου - Κηφισιά
ΟΦ Ιεράπετρας - Αιγάλεω
Ηλυσιακός - ΑΟ Παλαιόχωρας
Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: Φωστήρας

10η αγωνιστική
ΑΕ Μυλοποτάμου - Ηρόδοτος
Κηφισιά - ΟΦ Ιεράπετρας
Φωστήρας - Ηλυσιακός
Αιγάλεω - Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Παλαιόχωρας - Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιος

11η αγωνιστική
ΟΦ Ιεράπετρας - ΑΕ Μυλοποτάμου
Ηλυσιακός - ΠΟ Ατσαλένιος
Άγιος Ιερόθεος - Κηφισιά
Ερμής Ζωνιανών - Φωστήρας
ΑΟ Παλαιόχωρας - Αιγάλεω
Ρεπό: Ηρόδοτος

«Ζέσταμα» για… κούπα
«Ζέσταμα» για… κούπα
Κώστας Ευριπιώτης: Ώρες αγωνίας για τον ηθοποιό – Υποβλήθηκε σε επέμβαση στο κεφάλι
Κώστας Ευριπιώτης: Ώρες αγωνίας για τον ηθοποιό – Υποβλήθηκε σε επέμβαση στο κεφάλι
Ελλάδα: Χωρίς Γιάννη Αντετοκούνμπο στο τρίτο «παράθυρο»
Ελλάδα: Χωρίς Γιάννη Αντετοκούνμπο στο τρίτο «παράθυρο»
ΕΠΟ: Πέρασε το -6 με «όχι» Γραμμένου και αποχώρηση της FIFA!
ΕΠΟ: Πέρασε το -6 με «όχι» Γραμμένου και αποχώρηση της FIFA!

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης