Το αναλυτικό πρόγραμμα των ομίλων του Κυπέλλου

Το αναλυτικό πρόγραμμα των ομίλων του Κυπέλλου

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των ομίλων του Κυπέλλου από την ΕΠΟ.

Αναλυτικά

1ος όμιλος
ΠΑΟΚ
ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα
Ελευσίνα ή Ζάκυνθος

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος – Τρίκαλα
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος
3η αγωνιστική (13-15/12)
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος - ΠΑΟΚ

2ος Όμιλος

Ολυμπιακός
Πλατανιάς
ΑΟ Χανιά
Σπάρτη

1η αγωνιστική (25-27/10)
Ολυμπιακός – Πλατανιάς
Σπάρτη – ΑΟ Χανιά
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός
Πλατανιάς – Σπάρτη
3η αγωνιστική (13-15/12)
ΑΟ Χανιά – Πλατανιάς
Σπάρτη – Ολυμπιακός

3ος Όμιλος

Παναθηναϊκός
Ηρακλής
ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης

1η αγωνιστική (25-27/10)
Παναθηναϊκός – Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης
3η αγωνιστική (13-15/12)
ΟΦΗ – Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

4ος Όμιλος

ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη
Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη – Καλλονή
3η αγωνιστική (13-15/12)
Αγροτικός Αστέρας – Ξάνθη
Καλλονή – ΠΑΣ Γιάννινα

5ος Όμιλος

Αστέρας Τρίπολης
Βέροια
Άρης
Αιγινιακός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Αστέρας Τρίπολης – Βέροια
Αιγινιακός – Άρης
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Βέροια – Αιγινιακός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Άρης – Βέροια
Αιγινιακός – Αστέρας Τρίπολης

6ος Όμιλος

ΑΕΚ
Κέρκυρα
Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΑΕΚ – Κέρκυρα
Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΚ
Κέρκυρα – Λαμία
3η αγωνιστική (13-15/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ

7ος Όμιλος

Ατρόμητος
Παναιτωλικός
Καλλιθέα
Πανθρακικός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Πανθρακικός – Καλλιθέα
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Καλλιθέα – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Πανθρακικός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Καλλιθέα – Παναιτωλικός
Πανθρακικός – Ατρόμητος

8ος Όμιλος

Πανιώνιος
Λεβαδειακός
Κισσαμικός
Πανσερραϊκός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Πανιώνιος – Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός
2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Κισσαμικός – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός
3η αγωνιστική (13-15/12)
Κισσαμικός – Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός – Πανιώνιος

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Σοκ στην Football League: Αφαίρεση βαθμών από ιστορική ομάδα
Σοκ στην Football League: Αφαίρεση βαθμών από ιστορική ομάδα
Survivor 2: Απίστευτη νίκη για τους διάσημους
Survivor 2: Απίστευτη νίκη για τους διάσημους
Προβάδισμα με Μέσι για Μπαρτσελόνα, «καθάρισε» την πρόκριση η Μπάγερν
Προβάδισμα με Μέσι για Μπαρτσελόνα, «καθάρισε» την πρόκριση η Μπάγερν
Έκπληξη στην Ξάνθη!
Έκπληξη στην Ξάνθη!
«Βόμβα» Αρναούτογλου για τον καιρό την ερχόμενη εβδομάδα
«Βόμβα» Αρναούτογλου για τον καιρό την ερχόμενη εβδομάδα
Στοιχεία - ΣΟΚ: Τέλος στα σενάρια - Έτσι βρήκε φρικτό θάνατο η Ειρήνη Λαγούδη - Όλη η αλήθεια
Στοιχεία - ΣΟΚ: Τέλος στα σενάρια - Έτσι βρήκε φρικτό θάνατο η Ειρήνη Λαγούδη - Όλη η αλήθεια
Κοινωνικό Τιμολόγιο ΔΕΗ: Πώς να κάνετε την αίτηση βήμα - βήμα
Κοινωνικό Τιμολόγιο ΔΕΗ: Πώς να κάνετε την αίτηση βήμα - βήμα
Συντάξεις: Ποιοι κατοχυρώνουν πλήρη σύνταξη από τα 57
Συντάξεις: Ποιοι κατοχυρώνουν πλήρη σύνταξη από τα 57

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης