Με 4άρα όλο και πιο κοντά στο σκουντέτο η Γιούβε!

Η Γιουβέντους για 71’ λεπτά έπαιζε με τη… φωτιά απέναντι στην Παλέρμο, ωστόσο μέσα σε 20 λεπτά πέτυχε τρία γκολ φτάνοντας όλο και πιο κοντά στο φετινό τίτλο.

Η «μεγάλη κυρία» αύξησε τη διαφορά της με τη δεύτερη Νάπολι στους 9 βαθμούς και βρίσκεται αγκαλιά και με τον φετινό τίτλο στην Ιταλία. Το σκορ άνοιξε στο 10ο λεπτό ο Κεντίρα ενώ χρειάστηκε να περάσει σχεδόν μία ώρα παιχνιδιού για να καθαρίσει το ματς.

Στο 71’ ο Πογκμπά με κοντινή προβολή έπειτα από γύρισμα του Μοράτα, έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το 2-0. Τρία λεπτά αργότερα, ο Κουαδράδο πέτυχε το πιο εντυπωσιακό τέρμα στο ματς. Αφού πέρασε με ωραία ντρίμπλα έναν αντίπαλό του, έκανε ένα εκπληκτικό πλασέ στο απέναντι… παραθυράκι σκοράροντας το τρίτο τέρμα για την ομάδα του. Το… κερασάκι στην τούρτα έβαλε στο 90’ ο Παντόιν με πλασέ από τα όρια της περιοχής.

Live Chat Άρης-ΟΦΗ 3-1
Λεβαδειακός-Ολυμπιακός 3-2: «Τιμώρησε» το rotation και πήρε μεγάλη νίκη (videos+photos)
Live Chat Λεβαδειακός-Ολυμπιακός 3-2 (τελικό)
Ιωνικός: Φρένο στη διάθεση των εισιτηρίων του αγώνα με τον ΠΑΟΚ

Παρθένα Κουτμερίδου: Πέθανε η κόρη του πρώην βουλευτή - Νοσηλευόταν με κορονοϊό

Κορονοϊός: Καστοριά και Φλώρινα στο βαθύ «κόκκινο»

Γλυκά Νερά: Πώς αντέδρασε ο πιλότος όταν έμαθε για την αλλαγή του επωνύμου της Λυδίας

Κύκλωμα με πλαστές ταυτότητες: Έβγαλαν κέρδη 5 εκατ. ευρώ σε 8 χρόνια - 34 οι εμπλεκόμενοι ένστολοι

Το αντισυνταγματικό πρόστιμο των 100 ευρώ, οι πονοκέφαλοι για την ΑΑΔΕ και ο κίνδυνος για το Δημόσιο

Υποχρεωτικός εμβολιασμός: Ποιοι 60 και άνω εξαιρούνται – Ποιοι θα πληρώνουν μισό το πρόστιμο

Συγκλονίζει ο Νίκος Στραβελάκης μέσα από το νοσοκομείο: Έτσι με χτύπησε ο κορονοϊός

Survivor spoiler: Γνωστός Έλληνας ηθοποιός χώρισε και μπαίνει στο ριάλιτι (vid)